Priamy výber

Obchodné zastúpenia

Pri výbere projektu sa môžete bezplatne poradiť v 40 pobočkách

viac

Euroline v médiách

 
Napísali o Euroline

KVALITNÉ MUROVANÉ RODINNÉ DOMY EUROLINERodinný dom 11-12/2018


Dom postavený z kvalitných materiálov, prešpikovaný najmodernejšími smart technológiami a k tomu všetkému s nulovou spotrebou energie. Zhruba takto znie ideálna predstava nového bývania. Že to už nie je len hudba ďalekej budúcnosti, dokazuje spoločnosť EUROLINE SLOVAKIA. Dlhodobý líder s rodinnými domami prináša nový katalóg s bohatým zastúpením murovaných rodinných domov takmer s nulovou spotrebou energie.


KULTOVÉ BUNGALOVYRodinný dom 9-10/2016


Pod pojmom “bungalov” si väčšina predstaví obytnú, jednopodlažnú stavbu, zväčša s pravidelným pôdorysom, ktorej najviac pristane pozemok na rovine. I s jeho bohatou históriou sa dodnes drží pri zemi a dôsledne delí svoju vnútornú dispozíciu na obývaciu miestnosť s jedálňou a kuchyňou a oddelené spálne s kúpeľňami. Už dávno nie je len výsadou pre dočasný odpočinok v prímorských letoviskách, či vidieckych rekreačných oblastiach. Je typom celoročne obývaného rodinného domu, ktorý je čím ďalej tým obľúbenejší.


Návšteva typového rodinného domu pod Lužickými horamiRodinný dom 7-8/2016


Mladý pár mal o svojom budúcom bývaní jasnú predstavu. Chceli bývať v rodinnom dome a tiež zostať neďaleko niektorého z rodičov. Majiteľ je zo Slovenska, majiteľka z Čiech. Nakoniec si pre svoj život vybrali rodné mestečko majiteľky, pretože obidvom sa naskytla možnosť pracovať v neďalekom meste.


Úspešný comebackRodinný dom 5-6/2016


Po trochu problematickej epizóde z obdobia socializmu domy s plochou strechou zaznamenávajú
úspešný návrat na scénu – tentoraz s novými, takmer bezúdržbovými materiálmi, zaručujúcimi dlhú životnosť. Životnosť týchto domov – či už materiálová alebo morálna – je v porovnaní s bežnými súčasnými podkrovnými domami oveľa vyššia. A to ešte nespomíname praktickú stránku veci – dvom plnohodnotným podlažiam s plnou výškou sa nevyrovná žiaden podkrovný dom. Vila s plochou strechou nie je u nás nový fenomén a máme na čo nadviazať – krásne funkcionalistické vily z medzivojnového obdobia si doteraz strážime ako národné poklady, aj keď mnohé z nich, žiaľ, schátrali.
 

Nulové domy EurolineRodinný dom 4/2016


Domy v štandarde roku 2020. Domy, ktoré viac energie vyrobia, ako spotrebujú. Domy novej generácie - šetriace energiu, životné prostredie a poskytujúce príjemnú a zdravú vnútornú klímu. 


Kvalitné murované rodinné domy EurolineRodinný dom 11-12/2015


Tehla, to je jasná voľba väčšiny stavebníkov pri rozhodovaní, z akého materiálu svoj dom postavia. Vlastnosti tohto tradičného stavebného materiálu sú overené stáročiami a prinášajú výhody, ktoré ocení každý. V novom katalógu nájdete 1004 projektových riešení kvalitných murovaných rodinných domov.
 

Nový katalóg rodinných domov EUROLINE - 952 projektových riešeníGood Flight 03/2015


Spoločnosť Euroline Slovakia sa zaoberá projektovaním a výstavbou rodinných domov. Kúpou projektu sa zákazník nezaväzuje držať striktne projektu. Naopak. V spolupráci s architektom môžu dom upraviť tak, aby bol klient spokojný s jeho vzhľadom aj cenou.

 
Nový katalóg rodinných domov EUROLINE - 952 projektových riešeníRodinný dom 11-12/2014

Spoločnosť Euroline Slovakia známa svojimi kvalitnými projektami vydáva ku vianočným dňom nový katalóg rodinných domov EUROLINE - 952 projektových riešení. Nie je jednoduché nájsť pri takom počte svoj vysnívaný dom. Preto je katalóg spracovaný veľmi prehľadne a každý sa v ňom ľahko zorientuje.


NOVÁ TRIEDA RODINNÝCH DOMOV OD EUROLINEDom a byt 12/2013

SMARTLINE - ÚPLNE NOVÁ TRIEDA ÚSPORNÝCH RODINNÝCH DOMOV S NÍZKYMI NÁKLADMI NA VÝSTAVBU A BÝVANIE.

V SÚČASNOSTI UŽ NIE JE ZÁUJEM O STOVKY METROV ŠTVORCOVÝCH ÚŽITKOVEJ PLOCHY, KTORÚ JE POTREBNÉ STÁLE VYKUROVAŤ A UPRATOVAŤ, ALE SKÔR O PREMYSLENÚ ERGONOMICKÚ DISPOZÍCIU S VIACFUNKČNÝMI PRIESTORMI S PRIAMYM SPOJENÍM OBYTNÉHO PRIESTORU A VONKAJŠIEHO PROSTREDIA TERÁS, OBYTNEJ ZELENE A NEZRIEDKA ODDYCHOVÉHO BAZÉNA.

Aktívny dom EurolineH4H MÁJ 2013

Keby ste sa ma pred pol rokom opýtali aké domy poznám, povedala by som: bez strechy (myslím tým s rovnou strechou) a s klasickou strechou, poschodové a bungalovy, drevené a murované.


Nový katalóg rodinných domovZáhrada a bývanie

DOMY TRETIEHO TISÍCROČIA - Nový katalóg rodinných domov EUROLINE - 906 projektových riešení

Spoločnosť Euroline Slovakia známa svojimi kvalitnými projektami vydáva ku vianočným dňom nový katalóg
rodinných domov EUROLINE - 906 projektových riešení. Nie je jednoduché nájsť pri takom počte svoj
vysnívaný dom. Preto je katalóg spracovaný veľmi prehľadne a každý sa v ňom ľahko zorientuje.


Architektúra pod vplyvom slnkaTOP STAVEBNÉ / jar 2013

Sú dva spôsoby využívania slnečnej energie – pasívny a aktívny. S pasívnym využívaním slnečnej energie sa
stretávame u nízkoenergetických a pasívnych domov, naproti tomu tzv. „aktívne“ domy rovnocenne využívajú
oba spôsoby. Pri moderných domoch je bežná kombinácia pasívneho a aktívneho využitia slnečnej energie
a nemusí pritom vôbec ísť o pasívny alebo aktívny dom. Napríklad aj bežný dom, správne orientovaný na svetové strany, s izbami otočenými na juh a príslušenstvom bez okien orientovaným k severnej stene, je dobrým príkladom pasívneho využitia slnečnej energie.


Novinky 2013 - rodinné domy EurolineInteriér Exteriér 12/2012

Na rok 2013 máme pre našich klientov viac príjemných prekvapení. Okrem nových návrhov rodinných domov
je to jednotná cena za projekt. Všetky projekty stoja rovnako: 999 €. Tiež okrem základného variantu rodinného domu pridávame variant: odolný dom, pasívny dom, nízkoenergetický dom a aj možnosť variantu inteligentného domu.


Nový katalóg - rodinné domy Euroline 2013Dom a byt 12/2012

Spoločnosť Euroline Slovakia je známa svojimi kvalitnými projektami - podrobne spracovanými v mierke 1:50, s dobre vyriešenými detailami, s podrobnými výkazmi materiálov atď. A nehovoriac o tom, že svoj projekt môžete mať doma už do 5 dní, čo je samozrejmosťou. Vyše 26 500 spokojných klientov býva, stavia alebo vybavuje stavebné záležitosti okolo svojho domu práve z dielne Euroline. Knižka zliav, ktorú každý dostane k projektu, umožňuje dom postaviť lacnejšie. S novým katalógom rodinných domov na rok 2013 spoločnosť Euroline Slovakia prináša aj nové skutočnosti.


Medzi vilou a domomTOP Stavebné jeseň/2012

Na úvod jednoduchá otázka: čo je to vila? A čím sa odlišuje od rodinného domu? Stavebný zákon nepozná termín „vila“, typologicky totiž ide o rodinný dom. Podľa stavebného zákona je rodinný dom „budova určená hlavne na rodinné bývanie so samostatným vstupom z verejnej komunikácie, má najviac tri byty, dve nadzemné podlažia a podkrovie“. Všetko toto spĺňa aj vila. Napriek tomu, pod pojmom vila si predstavujeme predsa len trochu viac, ako je bežný rodinný dom. Čo je teda tá pridaná hodnota, ktorá z obyčajného rodinného domu robí vilu?


Rodinné domy EurolineRodinné domy  EUROLINE 7/2012

Projekt rodinného domu Euroline máte do týždňa u vás doma.
Úspešný comebackDom a byt 1-2/2012

Po trochu problematickej epizóde z obdobia socializmu domy s plochou strechou zaznamenávajú úspešný návrat na scénu – tentoraz s novými, takmer bezúdržbovými materiálmi, zaručujúcimi dlhú životnosť. Životnosť týchto domov – či už materiálová alebo morálna – je v porovnaní s bežnými súčasnými podkrovnými domami oveľa vyššia. A to ešte nespomíname praktickú stránku veci – dvom plnohodnotným podlažiam s plnou výškou sa nevyrovná žiaden podkrovný dom. Vila s plochou strechou nie je u nás nový fenomén a máme na čo nadviazať – krásne funkcionalistické vily z medzivojnového obdobia si doteraz strážime ako národné poklady, aj keď mnohé z nich, žiaľ, schátrali.


Využitie podstrešného priestoru v BungalovochRodinný dom 1-2/2012

Výhodou bungalovu je „situovanie bytu“ do jedného podlažia. Pri veľkosti pôdorysu dispozičného riešenia stredne veľkého až väčšieho bungalovu vzniká v povalovom priestore rozsiahla plocha, ktorá je však využiteľná len do určitej miery podľa výšky priestoru.
 


Aktívne domy – domy tretieho tisícročiaDom a byt 4/2012


NA STRÁNKACH ČASOPISU DOM A BYT SME PRINIESLI UŽ MNOHO INFORMÁCIÍ O DOMOCH NÍZKOENERGETICKÝCH ČI DOKONCA PASÍVNYCH. TERAZ SI PREDSTAVÍME KONCEPT DOMU, KTORÝ IDE V ÚSPORNOSTI SVOJEJ PREVÁDZKY EŠTE O KROK ĎALEJ. IDE O AKTÍVNY DOM...Jeden dom - dve tváreRodinný dom 3/2012


Aby sme vyšli v ústrety, navrhli sme dom s takmer univerzálnym pôdorysom, nenáročný na výstavbu a súčasne náročný k potrebám svojich obyvateľov. Navrhli sme ho tak, aby okrem praktických kritérií spĺňal aj náročné estetické kritériá.Aktívne domyTOP STAVEBNÉ jar/2012


Aj na Slovensku existuje spoločnosť, ktorá si uvedomuje svoju zodpovednosť k životnému prostrediu, a prináša projektové riešenie aktívneho domu. Základné princípy týchto stavieb si preto priblížime na projekte domu AKTIV 2020 - DOMY TRETIEHO TISÍCROČIA od spoločnosti EUROLINE Slovakia.NávštevaRodinný dom 1-2/2012


Majiteľ domu, ktorý sme navštívili, bol v r ade našich hostiteľov skôr výnimkou – už počas štúdia na vysokej škole sa rozhodol postaviť rodinný dom a mal už aj konkrétnu predstavu, ako bude vyzerať.


Rodinne domy Euroline - novinky 2012Dom a Byt 12/2011

Rodinné domy Euroline - novinky 2012

Seriál projektov obľúbených rodinných domov spoločnosti Euroline pokračuje už 17. vydaním. V Katalógu 2012 sú opäť pripravené novinky, ktoré obohatia už aj tak bohatú ponuku projektových riešení nielen rodinných, ale aj bytových domov.Typový neznamená všednýDom a Byt 7-8/2011

Typový neznamená všedný


Spoločnosť Euroline Slovakia s.r.o. vstúpila do roku 2011 s lichotivou bilanciou: 15 rokov pôsobenia na projektovom trhu a na konte 25 tisíc spokojných zákazníkov. Nový katalóg obsahuje spomedzi 756 rôznorodých projektových riešení rodinných domov aj 22 noviniek a množstvo ďalších vylepšení. Práve uvedené nové projekty vychádzajú z dlhodobého monitorovania potrieb a požiadaviek súčasných i potenciálnych klientov, najnovších trendov architektúry rodinných domov ako aj zo snahy o praktické naplnenie idey energeticky úsporného a ekologického bývania.


Bungalov 772XL od EUROLINERodinný dom 1-2/2011

Bungalov 772XL - veľkosť podľa želania


Bungalov 772XL - veľkostne upravený obľúbený rodinný dom od Euroline.


Najžiadanejšie rodinné domyDom a Byt 1-2/2011

Najžiadanejšie rodinné domy

Euroline Slovakia – spoločnosť, ktorá každý rok rozširuje ponuku projektov rodinných domov
• vydala nový katalóg rodinných domov pre rok 2011
• v auguste 2010 oslávila svoje 15. narodeniny
• k svojmu výročiu v decembri 2010 bola spoločnosť certifikovaná podľa ISO 9001:2008 – Systém manažérstva kvality
• začiatkom januára 2011 odovzdala svojmu 25-tisícemu klientovi projekt rodinného domu za symbolické 1 €
Dá sa veľa popísať o tejto spoločnosti, ale nechajme hovoriť spokojných klientov zo stránky www.EurolineSlovakia.sk


Najpredávanejšie rodinné domyDom a Byt 12/2010

Najpredávanejšie rodinné domy

A neprekvapuje len dátumom vydania, ale rovnako obsahom a ponukou, ktorú pre rok 2011 pripravila. Opäť rozšírila rad tak obľúbených bungalovov, ktorých je už v katalógu 116 typov. A nezabudla ani na Vily, ktoré sú čoraz vyhľadávanejšie – zvlášť do mestských a prímestských častí. Takže spolu ponúka už 756 projektov domov. Ďalším prekvapením, ktoré odpovedá na požiadavky súčasnosti, je ponuka základného domu vo variantoch.Bungalov plný svetlaMôj dom 11/2010

Bungalov plný svetla

Ostať či neostať v meste – častá dilema mladých rodín s deťmi! Tých, ktorých neodradí dochádzanie za prácou a k duhu im ide zmena mestského životného štýlu na vidiecky, tí hľadajú možnosť prijateľného bývania na prímestskom vidieku. Pracovnú istotu im dáva blízky dotyk s mestom a odmenou im je zdravšie bývanie. V okolí väčších miest tak vyrastajú rodinné zástavby, kde okrem tradičných rodinných domov s poschodím či moderných jednopodlažných stavieb pribúdajú aj bungalovy (projekt domu Bungalov 772) so svojimi výhodami i nevýhodami...


Línia - radové rodinné domyDom a Byt 7-8/2010

Línia - radové domy

Po skúsenosti obyvateľov s bývaním v úsporných bytoch v často prehustených sídliskách sa začal prejavovať opačný trend – túžba po vlastnom bývaní v rodinnom dome so záhradou. Čím bližšie sa však pozemok nachádza k mestu, tým je jeho cena vyššia a možnosť výberu jeho veľkosti obmedzenejšia. Tu dostáva hlavné slovo radová zástavba - ideálne riešenie pre ľudí, ktorí chcú zostať v meste alebo v jeho blízkosti, a mať pritom vlastné bývanie za rozumnú cenu.
Práve pre týchto klientov Euroline Slovakia špeciálne ponúka vo svojom katalógu vlastnú kategóriu projektov rodinných domov – LINIA.


trend bývania na SlovenskuDom a Byt 03/2010

Čo ovplyvňuje súčasný trend bývania na Slovensku

V poslednej dobe sa zo všetkých strán na nás sypú pojmy ako nízkoenergetický rodinný dom, pasívny dom, nulový dom. Táto problematika je tak široká a stále je v procese vývoja, že sa dá pochopiť, keď po prečítaní rôznych informácií zostane záujemca o výstavbu rodinného domu dosť zmätený.


BUNGALOV 772 - rodinný domRodinný dom 12/2009

Ako na dovolenke

Tak vyjadrujú pocit z bývania v atraktívnom Bungalove 772 jeho spokojní majitelia. Presvedčte sa spolu s nami aj vy, že tento dom vyhral čitateľskú anketu dom roka 2007 zaslúžene! V blízkom okolí Bratislavy vyrástla lokalita s niekoľkými novými prízemnými domami, ktoré ponúkala developerská spoločnosť na predaj. Jeden z týchto rodinných domov si vybrali aj mladí manželia s dvomi malými deťmi.


ECO 1099 - pasívny dom z katalóguNED 10/2009, DOMaBYT 12/2009

Pasívny dom z katalógu

Euroline Slovakia s. r. o., ponúka vo svojom katalógu rovnaký rodinný dom v dvoch odlišných variantoch – v nízkoenergetickom i pasívnom štandarde. Takéto riešenie umožňuje využiť výhody katalógového projektu rodinného domu aj na poli pasívnych domov – t. j. atraktívnu cenu a dobu dodania projektu a súčasne jednoducho porovnať výhody i nevýhody oboch riešení na tom istom rodinnom dome.


BUNGALOV 963 - dom za cenu bytu ?Dom a bývanie 9/2009

Dom za cenu bytu?

Rodinný dom za cenu bytu? Je to vôbec možné? Často kladená otázka, aj vytúžený cieľ stavebníkov, mladých rodín, proste každého, kto rieši svoje bývanie a túži po niečom nadpriemernom a nevšednom. Samozrejme, cena bytov výrazne kolíše v závislosti od regiónu či lokality, ale že sa dá cenou realizácie kvalitného murované domu priblížiť k cenovej úrovni bytu, dokazuje úspešnosť rodinného domu BUNGALOV 963.


VILA 750 - moderný rodinný domZáhrada&bývanie 9/2009

Moderný životný štýl

Priekopnícky projekt rodinného domu. Geniálna jednoduchosť. Dom, ktorý od svojho vzniku udáva smer medzi katalógovými projektami. Domov ľudí, ktorí sú nároční na svoje prostredie, chcú vyniknúť a vyjadriť svoj postoj. Architektúra, ktorá vás nenechá ľahostajným. Rodinný dom VILA 750 od spoločnosti EUROLINE Slovakia s.r.o. patrí medzi najúspešnejšie rodinné domy vo svojej kategórií.BUNGALOV 978Rodinný dom 9/2009, Dom a bývanie 9/2009

Fenomén menom Bungalov

BUNGALOV UŽ DÁVNO PRESTAL BYŤ VÝSADOU PRE DOČASNÝ ODPOČINOK V PRÍMORSKÝCH LETOVISKÁCH, ČI VIDIECKYCH REKREAČNÝCH OBLASTIACH. JE TYPOM CELOROČNE OBÝVANÉHO RODINNÉHO DOMU, KTORÝ MÔŽEME OZNAČIŤ ZA SVETOVÝ I HISTORICKÝ FENOMÉN.


VILA 853DOMaBYT 9/2009

Vila - nový trend bývania

Rodinný dom Vila 853 je modernou alternatívou k mimoriadne obľúbenému prízemnému domu – tzv. bungalovu. Tento dom je predurčený splynúť s prostredím – prízemný, otvorený do záhrady, ponúka možnosť vpustiť do domu okolitú prírodu a je len na majiteľovi, ako túto šancu využije.


KOMPAKT 504Můj dům 10/2009

Vzorové kompaktní bydlení

Když před dvěma lety přemýšleli mladí manželé o výstavbě vlastního domova, v mnoha ohledech jim pomohly
profesní zkušenosti budoucí paní domu. Prvním krokem bylo hledání vhodného typového domu, které „zúžili“ na výběr z katalogu společnosti Euroline Bohemia. V široké nabídce, čítající na 600 typových projektů rodinných dom
ů ...


BUNGALOV 872Línia č. 03/2009, Publikácia NED 04/2009, Štýl bývania 06/2009

Kompaktný tvar

Pri navrhovaní a výstavbe rodinného domu sa zohľadňuje mnoho faktorov a požiadaviek. Najdôležitejšia by však mala byť snaha o vytvorenie čo najvyššej kvality bývania. To, že požadovaný cieľ je možné dosiahnuť aj značnými úsporami energií na prevádzku budovy, si ukážeme na príklade rodinného domu BUNGALOV 872 ...


OPTIMAL 838Publikácia NED 04/2009

Optimal 838

Dom je vďaka vhodnej kombinácii použitých materiálov a navrhnutému tvaru zaradený do energetickej triedy A (podľa škály energetických tried rodinných domov - príloha č. 3 k vyhláške č. 625/2006 Z. z.). Neskrýva v sebe žiadne špeciálne technológie, je však navrhnuty podľa najlepších zásad energetickej hospodárnosti budov ...


DOMaBYT č. 10/2008

Nízkoenergetický dom

Rodinný dom Ekoline 833 je5-izbový nízkoenergetický rodinný dom s obytným poschodím,vhodný pre 5-člennú domácnosť. Samostatne stojaci objekt bez podpivničenia s garážou pre dve autá je vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby narovinatý, prípadne mierne svahovitý terén. Moderný vzhľad domu je v súlade s najnovšími architektonickými trendmi....
[PDF]


DOMaBYT č. 4/2008

Neodolateľné čaro optimálnej spotreby energií

rodinnom dome Optimal 838 sa bude pohodlne cítiť aj 5-členná domácnosť. Samostatne stojaci poschodový objekt bez podpivničenia je vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby narovinatý, prípadne mierne svahovitý terén. Svojimi nárokmi na spotrebu energií vyhovuje energetickým kritériám normySTN730540-2...
[PDF]


DOMa - sporiť stavať bývať - časopis Prvej stavebnej sporiteľne

V dome pod bocianím hniezdom

"Už v roku 1990 sme si s manželkou ujasnili, že sa nám páči predstava vlastného rodinného domu. Konkrétnejšiu tvár naše úvahy dostali po tom, ako sa švagor dozvedel, že mesto Bytča sa rozhodlo vyčlenit pozemok ako stavebnú parcelu pre štyri budúce rodinné domy. Bolo to v roku 1996." …
[PDF]


DOMaBYT č. 3/2004

Predstavujeme projekt domu šetriaceho energie - EKOLINE 435

Energeticky nenáročná a voči prostrediu ohľaduplná výstavba je v západnej Európe známa a populárna už niekoľko desaťročí; k nám preniká tento trend len veľmi pomalým tempom. Nemôžeme však povedať, že by naši projektanti nedokázali takéto stavby projektovať…
[PDF]


Ak ste našli v médiách informácie o našich domoch podeľte sa o ne s nami.
Mailujte na našu adresu info@eurolineslovakia.sk
Ďakujeme Vám tím Euroline.
 
Rodinné domy Euroline to je kvalita za nízku cenu
EUROLINE Slovakia s.r.o © 1995 - 2017 
 Created by SCR interactive 2017