Priamy výber

Obchodné zastúpenia

Pri výbere projektu sa môžete bezplatne poradiť v 40 pobočkách

viac

Kompetencie a kvalita

 

Euroline Slovakia viac ako 22 rokov najväčší dodávateľ projektov rodinných domov na Slovensku a jeden z popredných v Českej Republike

Za toto obdobie sme uspokojili viac ako 30000 zákazníkov, ktorí už dnes bývajú, alebo ešte stavajú rodinný dom z našej produkcie. Vďaka vlastnému projekčnému tímu môžeme ponúknuť veľmi priaznivé ceny pre našich zákazníkov, zachovať vysoký štandard nášho projektu a vďaka digitálnemu reproštúdiu dodať typovú projektovú dokumentáciu rodinného domu prakticky na počkanie. Dlhoročné skúsenosti s projektami rodinných domov a mohutná spätná väzba z realizovanej výstavby sa podpísali na neustálom skvalitňovaní našej práce, čím sme v roku 2010 získali ako prvá slovenská a česká firma v našom obore CERTIFIKÁT KVALITY podľa EN-ISO 9001:2008. Naše znalosti a odborné kompetencie sme zúročili a ako prvá firma sme ponúkli na trh aktívny dom AKTIV 2020, ktorý viac energie vyrobí ako spotrebuje. Tento náš aktívny dom získal ocenenie od časopisu „Dům a zahrada“ - cenu TOP DŮM 2012. Naša spoločnosť disponuje vlastným tímom vysokokvalifikovaných stavebných inžinierov, ktorí majú oprávnenia na všetky stavebné odborné činnosti podľa zákona SNR č.138/1992 Zz. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch.


KOMPLEXNÉ ARCHITEKTONICKÉ A INŽINIERSKE SLUŽBY STAVEBNÉ KONŠTRUKCIE STATIKA STAVIEB - POZEMNÉ STAVBY
Komplexné architektonické a inžinierske služby Stavebné konštrukcie Statika stavieb - pozemné stavby
TEPELNÁ OCHRANA STAV. KONŠTRUKCIÍ TEPELNÁ OCHRANA STAV. KONŠTRUKCIÍ ŠPECIALISTA POŽIARNEJ OCHRANY
Tepelná ochrana stav. konštrukcií Tepelná ochrana stav. konštrukcií Špecialista požiarnej ochrany
STAVBYVEDÚCI    
Stavbyvedúci  
Register solventných firiem


CERTIFIKÁT SOLVENTNOSTICertifikát potvrdzujúci solventnosť a dobré meno Euroline Slovakia s.r.o. S radosťou si plníme všetky záväzky voči klientom a partnerom, preto neváhajte využiť naše služby!
Významný exportér SR


VÝZNAMNÝ EXPORTÉR SRNárodné informačné stredisko Slovenskej republiky, a.s. týmto potvrdzuje výsledok hodnotenia slovenských exportujúcich podnikov v segmente MSP.
EUROLINE SLOVAKIA spol. s r.o. bol za rok 2015 vyhodnotený ako
VÝZNAMNÝ EXPORTÉR SLOVENSKEJ REPUBLIKY
EUROLINE Slovakia s.r.o © 1995 - 2017 
 Created by SCR interactive 2017