Priamy výber

Obchodné zastúpenia

Pri výbere projektu sa môžete bezplatne poradiť v 40 pobočkách

viac

Prečo projekt od Euroline

 
 
 

1. Široký výber projektov rodinných domov.

U nás si môžete vybrať z 21 typových rád rodinných domov. Od malých po veľké, od klasických po moderné rodinné domy, od ultranízkoenergetických (A1) cez domy s takmer nulovou potrebou energie (A0) až po aktívne rodinné domy, taktiež aj odolné domy so zvýšenou tuhosťou, ako aj inteligentné domy tretieho tisícročia.
Všetky naše projekty Vám vieme dodať aj v zrkadlovom otočení za nezmenenú cenu.

 
 

2. Veľmi priaznivá cena projektov od 799 €.

Aby sme Vám uľahčili výber rodinného domu, stanovili sme veľmi priaznivú cenu pre realizačné projekty rodinných domov a to od 799 €. Táto cena tvorí v priemere 0,7 – 1,2% z celkových rozpočtových nákladov stavby. Individuálny projekt porovnateľnej kvality môže byť niekoľkonásobne drahší.

 
 

3. Okamžitá dodávka projektu - dodacia lehota od 3 hodín do 5 pracovných dní.

Naša spoločnosť využíva vlastnú najmodernejšiu digitálnu veľkorozmerovú tlač výkresov, čo zaručuje výbornú kvalitu a veľmi rýchlu dodávku typovej projektovej dokumentácie. Vlastná plánografia a expedícia zase umožňuje rýchlu kompletizáciu a expedíciu projektu. Vďaka týmto moderným technológiam vieme typovú projektovú dokumentáciu dodať prakticky na počkanie.

 
 

4. Obchodné zastúpenie po celom Slovensku.

EUROLINE SLOVAKIA má pôsobnosť na území Slovenskej republiky prostredníctvom 30 obchodných zastúpení. S našimi obchodnými zástupcami sa môžete bezplatne poradiť pri výbere projektu rodinného domu a môžete si objednať projekt za rovnakých podmienok ako v sídle našej spoločnosti.

Obchodní zástupcovia Vám môžu urobiť požadované zmeny projektu, zaistia osadenie domu na pozemok, môžu Vám vybaviť stavebné povolenie alebo poskytnúť finančné poradenstvo pri zabezpečení hypotekárneho úveru, prípadne Vám zabezpečia výstavbu rodinného domu.

viac...
 
 

5. Líder na trhu.

EUROLINE SLOVAKIA je 22 rokov najväčší dodávateľ projektov rodinných domov na Slovensku a jeden z popredných v Českej republike. Za toto obdobie sme uspokojili viac ako 30000 zákazníkov, ktorí dnes už bývajú , alebo ešte len stavajú rodinný dom z našej produkcie.

Vďaka vlastnej projekcii môžeme nastaviť veľmi priaznivé ceny pre našich zákazníkov a zachovať vysokú kvalitu nášho projektu, ktorým určujeme trendy aj pre ostatných projektantov a architektov.
Naše domy sa pravidelne objavujú ako víťazi v rôznych anketách o "DOM ROKA".

viac...
 
 

6. Kvalita a kompetencie.

Viac ako 22 ročné skúsenosti s projektovaním rodinných domov a mohutná spätná väzba z realizovanej výstavby, sa podpísala na neustálom skvalitňovaní našej práce, čím sme v minulom roku získali ako prvá slovenská a česká firma v našom obore CERTIFIKÁT KVALITY podľa EN ISO 9001:2008

Naše znalosti a odborné kompetencie sme zúročili a ako jedny z prvých sme v roku 2010 priniesli aktívny dom AKTIV 2020, ktorý viac energie vyrobí ako spotrebuje. Tento náš aktívny dom získal ocenenie od časopisu "DOM a ZÁHRADA" TOP DŮM 2012.
Naša projektová dokumentácia má oproti konkurencii vysokú kvalitu a podrobnosť, výkresy sú čitateľné, obsahujú podrobné riešenie všetkých detailov stavby, podrobné výkazy stav. materiálov ako aj položkový rozpočet a výkaz výmer. Takto podrobný projekt neumožňuje stavebným firmám lavírovať s dodatkami, neustále dvíhať dohodnuté ceny. Pre lepšie znázornenie uvádzame porovnanie nášho a poľského projektu, ktoré hovorí za všetko.

viac...
 
 

7. Široká ponuka doplnkových projektov

U nás si môžete zakúpiť typový projekt doplnkovej stavby - garáže, prístrešky, žumpy, altánky a záhradne domčeky.

 
 
15

8. ZDARMA energetický certifikát.

Spoločnosť EUROLINE SLOVAKIA ponúka klientom, ktorí si zakúpili projekt v roku 2015, 2016 a 2017, Energetický ceftifikát ZDARMA. Energetický certifikát je potrebný ku kolaudácii rodinného domu a dá sa vyhotoviť až po postavení rodinného domu.

 
 
11

9. ZDARMA položkový rozpočet a výkaz výmer.

Naša spoločnosť dodáva k zakúpenej projektovej dokumentácii podrobný položkový rozpočet, ktorý slúži ku kontrole dodávateľských cien a je potrebný pre hypotekárne financovanie stavby. 

Výkaz výmer slúži na vypracovanie ponuky na výstavbu rodinného domu.

Výkaz výmer Vám môžeme zaslať v elektronickej forme ešte skôr, ako si zakúpite projektovú dokumentáciu rodinného domu. Na základe tohto výkazu výmer Vám môžu stavebné firmy vypracovať ponuku na Vami vybraný dom ešte predtým, ako si zakúpite projekt .

viac...
 
 

10. ZDARMA projektová štúdia v mierke 1:200.

V prípade, že Vám informácie o vybratom dome z katalógovej strany nestačia, môžete si ešte pred zakúpením projektu objednať projektovú štúdiu za 6,-€. Projektovú štúdiu v sídle firmy obdržíte na počkanie, v prípade objednania poštou do 48 hod. Pri objednaní projektu Vám cenu za projektovú štúdiu odčítame z ceny projektu.

 
 

11. ZDARMA digitálna podpora na internete.

Každý zákazník, ktorý si v našej spoločnosti zakúpi projektovú dokumentáciu, dostane zákaznícke číslo, cez ktoré sa dostane na našom web-portáli do zákazníckej podpory, kde si môže stiahnuť informácie vo formáte PDF o všetkých potrebných materiáloch a výrobkoch za účelom výberových konaní, ďalej tam nájde bohatú legislatívnu podporu a množstvo potrebných tlačív na vybavovanie stavebného povolenia a pod. .

 
 

12. ZDARMA autorský súhlas na zmenu projektov.

Pokiaľ Vám náš projekt nevyhovuje, vystavíme Vám bezplatne autorský súhlas na drobné zmeny projektu. Veľké zmeny projektu Vám vyhotovíme za výhodných podmienok priamo v našej spoločnosti, prípadne Vám ich vykonajú naši obchodní zástupcovia v mieste bydliska alebo Vám na základe nášho bezplatného autorského súhlasu môže zmenu vykonať aj iný projektant.

Taktiež Vám zabezpečíme ďalšie služby ako osadenie rodinného domu na Váš pozemok, napojenie na inžinierske siete, doprojektovanie vonkajších komunikácii, oplotenie. Zabezpečíme stavebné povolenie, prípadne Vám môžeme poskytnúť finančné poradenstvo pri financovaní stavby a pomôcť pri výberovom konaní dodávateľa stavby.

viac...
 

 


13. ZDARMA archivácia projektovej dokumentácie.

Každý výkres projektovej dokumentácie rodinného domu je originál a je vytlačený na meno konkrétneho zákazníka, miesto výstavby a parcelné číslo. Projektová dokumentácia je prenosná len s písomným povolením našej spoločnosti. Každý výkres je označený zákazníckym číslom, pod ktorým sa u nás archivuje.

Jednotlivé výkresy alebo celé paré v prípade jeho straty, alebo znehodnotenia, si u nás môžete na počkanie doobjednať za zvýhodnených podmienok.

viac...

DVD Euroline

14. ZDARMA katalóg na DVD.

U nás, alebo u našich obchodných zástupcov si môžete aktuálny katalóg na DVD vyzdvihnúť zdarma. Katalóg na DVD Vám môžeme v rámci Slovenska aj poslať priamo na adresu za 1,-€ pri platbe predom cez internet-banking , alebo na dobierku za cenu 1,-€ + poštovné.

 
 
Mobilne aplikacie Euroline

15. ZDARMA katalóg pre mobilné zariadenia.

Ako prvá firma na Slovensku a v Čechách Vám prinášame bezplatnú aplikáciu v operačných systémoch pre iOS a Android pre tablety a mobilné telefóny.

Rodinné domy Euroline to je kvalita za nízku cenu
EUROLINE Slovakia s.r.o © 1995 - 2017 
 Created by SCR interactive 2017