Priamy výber

Obchodné zastúpenia

Pri výbere projektu sa môžete bezplatne poradiť v 40 pobočkách

viac
Vypočítať

Objednávka

Rodinné domy

Nový exkluzívny tlačený Katalóg rodinných domov Euroline - Novinky 2017 si môžete objednať v cene od 5,90 € prostredníctvom tejto online objednávky, e-mailom na adrese predaj@eurolineslovakia.sk alebo telefonicky na bezplatnom čísle 0800 135 955. DVD katalóg ponúkame bezplatne u nás, u našich OZ a na Facebooku, alebo v cene 1,00 EUR + poštovné pri objednávke na dobierku. Interaktívne DVD obsahuje navyše nové aplikácie k jednotlivým RD, podrobné vyhľadávanie RD a listovací PDF katalóg. DVD na požiadanie zákazníka bezplatne vložíme do tlačeného katalógu (túto možnosť je potrebné vyznačiť v objednávke).


Projektovú štúdiu môžete využiť na vypracovanie situácie osadenia rodinného domu a na vybavenie územného rozhodnutia (v prípade, že na samostatnom územnom rozhodnutí stavebný úrad trvá). Projektovú štúdiu  je možné si objednať a zakúpiť aj samostatne (nie je viazaná na kúpu katalógového projektu). Projektovú štúdiu je možné zakúpiť priamo v sídle našej spoločnosti, u našich obchodných zástupcov, prípadne si objednať "na dobierku" vyplnením on-line formulára, e-mailom, faxom, alebo telefonicky. Cena projektovej štúdie pre jeden typ rodinného domu predstavuje 6 EUR pri osobnom odbere v sídle firmy, + poštovné pri doručení poštou.

Online objednávka projektu rodinného domu v troch krokoch – jednoduché a rýchle objednanie projektu pre Vaše pohodlie. Pred objednaním je dôležité, oboznámiť sa so Všeobecnými obchodnými podmienkami Euroline. Záloha za projekt domu je 150 EUR.

Online objednávka pre Energetický certifikát domu potrebný ku kolaudácii Vášho rodinného domu.
Doplnkové projekty

Online objednávka projektu pre doplnkové stavby – žumpy, garáže, prístrešky, záhradné domčeky, altánky.
Všetky ceny sú uvedené s DPH
EUROLINE Slovakia s.r.o © 1995 - 2017 
 Created by SCR interactive 2017