Priamy výber

Obchodné zastúpenia

Pri výbere projektu sa môžete bezplatne poradiť v 40 pobočkách

viac
stavebná firma Stavebné a energetické poradenstvo
xella
boto-enviro
Novostavby.sk - reality na Slovensku portál KRBY-RADY.sk …všetko o krboch a komínoch oStavbe.sk Projekty domů www.Aktivne-domy.sk

Animácie RD

Objednávka : Rodinné domy : DVD
Spoločnosť EUROLINE SLOVAKIA s.r.o. pripravila počítačové animácie vo forme videa. Je vyhotovené pre vytipované rodinné domy. Animácia sa dodáva sa na DVD nosiči. Jednou z najčastejších otázok našich klientov je, kde takéto domy stoja a či ich môžu vidieť. Zásadou našej spoločnosti je dodržiavať diskrétnosť voči svojim zákazníkom a neunavovať ich neustálymi neznámymi návštevami potencionálnych záujemcov o ten ktorý dom. Je len pochopiteľné, že keď stavebník ide do takej náročnej investície ako stavba rodinného domu v súčasnosti bez sporu určite je , že chce o ňom vedieť čo najviac informácií, prípadne ho vidieť. Bohužiaľ nie je v našich možnostiach postaviť niekoľko rodinných domov, ktoré by slúžili na lepšiu predstavu našich potencionálnych klientov. Súčasné možnosti počítačovej techniky a softwaru však už umožňujú vytvoriť reálnu animáciu celého domu tak, aby zákazník získal dokonalú predstavu o exteriéri a interiéri rodinného domu. V našich počítačových animáciách sa prejdete okolo celého domu, vojdete do vnútra, kde sa poprechádzate po celom dome a uvidíte aj návrh zariadenia interiéru, ktorý navrhli špičkoví architekti. Po prezretí tejto animácie získate dokonalú predstavu o celom dome a Vaše rozhodovanie bude o to jednoduchšie.

Dostupné animácie rodinných domov
Aktuál 23
 
Bungalov 75
 
Dominant 120
 
Dominant 124
 
Dominant 128
 
Junior 049
 
Junior 054
 
Klasik 103
 
Klasik 106
 
Klasik 108
 
Klasik 112
 
Klasik 127
 
Praktik 064
 
Praktik 066
 
Praktik 078
 
Praktik 081
 
Praktik 084
 
Premier 107
 
Počítačovú animáciu vybraných domov si môžete pozrieť na webstránke , prípadne Vám ich zašleme na DVD najbežnejšieho formátu v cene poštovného (balné neúčtujeme).
Objednávky sa vybavujú priebežne do 14 dní po zaslaní vypísanej objednávky.
Na jednom DVD sa nachádza vždy vizualizácia jedného domu.
EUROLINE Slovakia s.r.o © 1995 - 2017 
 Created by SCR interactive 2017