Priamy výber

Obchodné zastúpenia

Pri výbere projektu sa môžete bezplatne poradiť v 40 pobočkách

viac
stavebná firma Stavebné a energetické poradenstvo
xella
boto-enviro
Novostavby.sk - reality na Slovensku portál KRBY-RADY.sk …všetko o krboch a komínoch oStavbe.sk Projekty domů www.Aktivne-domy.sk

Cenník projektov RD

Cena projektu je uvedená pri každom dome: 799 € s DPH alebo 999 € s DPH. 


PROJEKT obsahuje: 3 paré/kópie realizačný projekt, 3 paré/kópie projekt pre stavebné povolenie a bonusy ZDARMA: Položkový rozpočet, Výkaz výmer a Podpora pri príprave stavby v klientskom servise.

 

Projektová štúdia je v cene 6,- € s DPH. Projektovú štúdiu je možné zakúpiť aj na viac domov. V prípade zakúpenia PROJEKTU sa cena za projektovú štúdiu odráta a Váš projekt bude stáť 793,- € alebo 993,- €.

 

Cena projektu pre rodinný dom z ARCHÍVU je 1199,- € s DPH. Ak má niekto záujem len o projekt pre stavebné povolenie pre rodinný dom z archívu, môže si ho zakúpiť za cenu 999,- €. Doba dodania akéhokoľvek projektu z archívu je 4 týždne a záloha je 50%.

 

V prípade, že potrebujete z akýchkoľvek dôvodov doobjednať dotlač paré/kópie, tak si môžete doobjednať:

  • k zakúpenému PROJEKTU maximálne 2 paré realizačného projektu za 90,- €/1 paré a maximálne 1 paré projektu pre stavebné povolenie za 45,- €

Všetky ceny sú uvedené s DPH.
 

Poznámka: Pre všetkých klientov, ktorí si zakúpili projekt pre stavebné povolenie do 31.12.2012, existuje možnosť dokúpiť si 3 paré realizačného projektu podľa zmluvných podmienok z roku 2012. Cenu realizačného projektu ku konkrétnemu domu nájdete tu.

Rodinné domy Euroline to je kvalita za nízku cenu
EUROLINE Slovakia s.r.o © 1995 - 2016 
 Created by SCR interactive 2016