Priamy výber

Obchodné zastúpenia

Pri výbere projektu sa môžete bezplatne poradiť v 40 pobočkách

viac
stavebná firma Stavebné a energetické poradenstvo
xella
boto-enviro
Novostavby.sk - reality na Slovensku portál KRBY-RADY.sk …všetko o krboch a komínoch oStavbe.sk Projekty domů www.Aktivne-domy.sk

Projektová štúdia

Projektová štúdia. V prípade, že potrebujete získať ďalšie doplňujúce údaje pre výber rodinného domu ešte pred zakúpením projektovej dokumentácie, môžete si objednať tzv. "Projektovú štúdiu".
 
Projektová štúdia obsahuje:
 
1)
  • Iniciále stavebníka;
  • Miesto výstavby;
 
2)
  • sprievodnú a technickú správu
  • výkresy jednotlivých podlaží v mierke 1:100,
  • pohľady rodinného domu v mierke 1: 200,
  • podklady pre správne vypracovanie situačného plánu:
  • pôdorys v mierke 1: 200 s vyústením inžinierskych sietí z domu,
  • nároky na el. energiu, vodu, ročnú spotrebu plynu, aproximatívny rozpočet, vzorovú situáciu osadenia rodinného domu na pozemok a pod.
 
Projektová štúdia šetrí Váš čas, môžete ju využiť na vypracovanie situácie osadenia rodinného domu a na vybavenie územného rozhodnutia ( v prípade, že na samostatnom územnom rozhodnutí stavebný úrad trvá). V prípade, že podávate žiadosť na spojené územné a stavebné konanie, stavebný úrad bude od Vás požadovať kompletnú projektovú dokumentáciu.
 
Projektovú štúdiu je možné si objednať a zakúpiť aj samostatne (nie je viazaná na kúpu katalógového projektu RD).
 
Projektovú štúdiu je možné zakúpiť priamo v sídle našej spoločnosti, u našich obchodných zástupcov, prípadne si objednať "na dobierku" vyplnením on-line formulára na našej internetovej stránke, ale aj listom, e-mailom, faxom, alebo telefonicky.
 
Cena projektovej štúdie pre jeden typ rodinného domu predstavuje 6€ s DPH pri osobnom odbere v sídle firmy, + poštovné pri doručení poštou.
Pri osobnom objednaní v našej spoločnosti obdržíte projektovú štúdiu ihneď, pri inej objednávke do 2 pracovných dní od zaregistrovania platby v našej banke - po osobné prevzatie, alebo po podanie pošte na prepravu.
EUROLINE Slovakia s.r.o © 1995 - 2017 
 Created by SCR interactive 2017