Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Ako rýchlo vám vypracujeme projekt domu?

Ako rýchlo vám vypracujeme projekt domu?

21.09.2018

Obrázok

Čas je vzácny. Obzvlášť v súčasnosti, kedy sa veci môžu meniť aj zo dňa na deň.

Často sa nás pýtate, ako rýchlo od nás obdržíte zakúpený projekt domu. Úplne univerzálna odpoveď však neexistuje. Klientom sa totiž snažíme vždy vyhovieť v maximálnej možnej miere a preto projekty rodinných domov dodávame v rôznych lehotách.


Neponáhľate sa? Projekt bude na ceste k vám už do 3 – 5 dní

Áno, vidíte úplne správne. Pokiaľ patríte ku klientom, ktorí nemajú príliš naponáhlo, tak projekt rodinného domu aj napriek tomu odošleme už do 3 – 5 pracovných dní bez poplatkov navyše.Možno sa teraz pýtate ako je to možné...


Aktuálne máme kompletne hotových a veľmi detailne vypracovaných až 1060 projektov rodinných domov. Navyše, priamo v sídle našej spoločnosti EUROLINE SLOVAKIA, máme moderné výkonné zariadenia pre digitálnu veľkorozmerovú tlač výkresov.

Vlastná plánografia nám umožňuje expedovať hotový produkt priamo, bez nutnosti spoliehať sa na tretiu stranu a celý proces zbytočne predlžovať. Projekt rodinného domu skompletizujeme po prijatí zálohy(150 eur = štandardný typový projekt), následne zasielame na dobierku alebo po prijatí úhrady faktúry.

Expresné dodanie projektu

Potrebujete mať projekt rodinného domu rýchlejšie? Uvedomujeme si, že sa naši klienti môžu ocitnúť v situáciách, kedy si nemôžu dovoliť čakať 3 až 5 dní. Štandardný typový projekt preto môžeme dodať aj expresne rýchlo. Za príplatok 10 % je dodacia lehota len 24 hodín.


Vychutnajte si kávičku, kým projekt pripravíme

Môže byť niečo rýchlejšie ako expresné? No predsa superexpresné! Latku sme posunuli ešte vyššie a v prípade potreby môžete mať projekt v podstate na počkanie. Informujte sa telefonicky na našej linke 0800 135 955, príďte k nám na kávu alebo si odskočte na chutný obed a my zatiaľ všetko pripravíme. Za príplatok len 20 % od nás odídete behom 3 hodín s projektom v rukách.

Individuálny projekt a novinky

Stroje za nás prácu zatiaľ nerobia a preto ak máte individuálne požiadavky, ktoré chcete do projektu zapracovať, tak budete musieť počkať približne 4 týždne. Taktiež pri projekte označenom ako NOVINKA je dodacie lehota zhruba 6 týždňov.

Zavolajte nám a uvidíme, čo pre vás môžeme urobiť

Termín dodania projektu platí od doby riadneho objednania a uhradenia zálohy za tovar, po deň určený pošte na prepravu alebo deň osobného prevzatia tovaru. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v prípade individuálnych požiadaviek (odolné domy, inteligentné domy a podobne). Pre bližšie informácie si prečítajte všeobecné obchodné podmienky alebo nám zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 135 955.

Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
28
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1200
Ponúkaných domov
34000
Realizovaných projektov