Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Dobrá správa pre klientov EUROLINE: Od 4.5.2020 otvárame náš office

Dobrá správa pre klientov EUROLINE: Od 4.5.2020 otvárame náš office

04.05.2020

Obrázok

Od zaznamenania prvého prípadu nákazy novým koronavírusom na Slovensku ubehli takmer 2 mesiace. Vďaka opatreniam a našej disciplinovanosti sa našťastie prognózy o počte nakazených nenaplnili, takže postupné uvoľňovanie reštrikcií dostalo zelenú.

K prvému uvoľneniu opatrení zo strany vlády prišlo 22.4.2020. Od tohto dátumu mohli pri dodržaní stanovených podmienok začať fungovať obchody a prevádzky služieb s rozlohou do 300 m2, vonkajšie športoviská pre bezkontaktné športy bez šatní a sociálnych zariadení, ubytovne určené na dlhodobé ubytovanie bez stravy, vonkajšie trhoviská i subjekty poskytujúce verejné stravovanie s výdajom cez okienko atď. 

Uvoľňovanie opatrení môže pokračovať  

Keďže v súvislosti s uvoľnením reštrikcií sa tzv. kĺzavý medián (jedno z rozhodujúcich kritérií na uvoľňovanie opatrení) nijako dramaticky nezmenil a štatistiky sú aj naďalej viac ako priaznivé, vláda plánuje oznámiť ďalšie uvoľňovanie opatrení. Celú situáciu okolo pandémie koronavírusu samozrejme pozorne monitorujeme aj my. Zdravie našich klientov je pre nás prioritou a preto sme sa rozhodli otvoriť náš office až teraz, keď je epidémia na Slovensku pod kontrolou. 

Nad novým koranavírusom samozrejme nemáme ešte ani zďaleka vyhraté. Odborníci nám aj ďalej odporúčajú dodržiavať prísne hygienické normy. Povinné prekrytie horných dýchacích ciest, dezinfekcia rúk, pravidelné čistenie a vetranie priestorov, dodržiavanie dvojmetrových rozostupov či obmedzenie jeden zákazník na 25 m2 predajnej plochy v prípade obchodov musia byť pre nás aj naďalej samozrejmosťou.

Vzhľadom na odporúčania odborníkov a špecifiká doby ktorú práve žijeme, preto prosíme našich zákazníkov, aby nás pred návštevou včas telefonicky kontaktovali, na stretnutie prišli sami alebo maximálne iba s partnerkou, či partnerom a mali na tvárach rúško. 

Tip: Mobilné aplikácie s projektmi rodinných domov? V prípade domov s visačkou EUROLINE realita!

Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
28
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1200
Ponúkaných domov
34000
Realizovaných projektov