Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Dom pod stromček? Darujte vašim blízkym ten najkrajší vianočný darček

Dom pod stromček? Darujte vašim blízkym ten najkrajší vianočný darček

15.11.2021

Obrázok

Veľa rodín túži po vlastnom bývaní. Pre mnohých je bývanie v rodinnom dome dokonca jedným zo životných cieľov. Prekvapte svojich blízkych a darujte im na Vianoce ten najväčší dar. Vybraný projekt rodinného domu, ktorý sa stane vaším skutočným domovom.

Dôležitosť domova vnímame najmä v čase Vianoc 

S blížiacimi sa vianočnými sviatkami si čoraz väčšmi uvedomujeme, aká je pre nás rodina dôležitá. Okruh našich najbližších a miesto, kde sa spolu stretávame, je predsa oázou, kam sa môžeme uchýliť a načerpať nové duševné i telesné sily. Preto má domov hlboký význam pre každého z nás.

Sen o vlastnom dome snívajú mnohí 

V rodinnom dome sa zároveň odohrávajú tie najdôležitejšie životné udalosti. Príchod bábätiek, rodinné oslavy, stretnutia s priateľmi, ale aj každodenné drobné radosti a starosti. Dostatok priestoru a vybavenie podľa vášho vkusu však nie sú jedinou motiváciou na jeho kúpu alebo výstavbu.

Viacerí po vlastnom dome túžili prakticky od mala. U iných sa túžba po dome rozvinula až po nedávnom nástupe náročnej doby spojenej so zvýšenou izoláciou a s potrebou väčšieho súkromia. Faktom však ostáva, že bývanie vo vlastnom rodinnom dome je spojené s množstvom benefitov pre celú rodinu, čo si väčšina ľudí veľmi dobre uvedomuje.

Rodinný domček pod vianočný stromček

Atmosfére, ktorá sa vytvorí v rodinnom kruhu okolo vianočného stromčeka, sa nič nevyrovná. Lahodné vône sviatočných jedál, iskričky nadšenia v detských očiach, radostné očakávanie z vianočných balíčkov ukrývajúcich prekvapenia a nadovšetko pohoda a vzájomná blízkosť všetkých členov rodiny. Čo môže byť lepšie, ako prispieť k rodinnej idyle tým správnym darčekom?

Prekvapte svoju rodinu radostnou správou a originálnym spôsobom jej oznámte, že idete stavať dom. Stačí, ak si zakúpite projekt domu podľa svojich preferencií a ako darček ho schováte pod stromček. Môžete si byť istí, že vďaka tomu budú Vianoce pre vašich blízkych skutočne nezabudnuteľné. Prehľad zlacnených domov si môžete prezrieť TU.


Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
28
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1200
Ponúkaných domov
34000
Realizovaných projektov