Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Hľadáte zaujímavý tip na rodinný dom? Inšpirujte sa virtuálnou prehliadkou moderného bungalovu 1878 od spoločnosti EUROLINE.

Hľadáte zaujímavý tip na rodinný dom? Inšpirujte sa virtuálnou prehliadkou moderného bungalovu 1878 od spoločnosti EUROLINE.

11.01.2021

Obrázok

Dopyt po nehnuteľnostiach stúpa. Záujemcov o vlastné bývanie je toľko, že viacerí sa nestihnú dostať ani na prehliadku domu. Dôvod? Predané! Vy však môžete byť úplne pokojní. Vďaka virtuálnej prehliadke si prezriete interiér bungalovu kedykoľvek.

Virtuálne prehliadky či 360 stupňové videá nie sú až takou horúcou novinkou, ako by sa to možno mohlo zdať na prvý pohľad. Už v minulosti boli totiž virtuálne prehliadky pomerne často využívané na vzdelávacie a komerčné účely, no prostredníctvom obrazovky smartfónu alebo počítača sme sa mohli vďaka nim zoznámiť tiež s hotelom alebo reštauráciou v obľúbenej dovolenkovej destinácii. 

Pravdou však je aj to, že virtuálne prehliadky rodinných domov alebo bytov ešte donedávna neboli priveľmi v hľadáčiku realitných kancelárií. A to aj napriek tomu, že v našom stredoeurópskom regióne sa o ich veľkej budúcnosti pri predaji nehnuteľností začalo hovoriť už pred viac ako 10 rokmi. Situácia sa podstatnejšie začala meniť až v minulom roku, kedy pandémia koronavírusu uväznila v domácnostiach státisíce ľudí a v podstate ich ešte vo väčšej miere donútila využívať služby smartfónov, tabletov a počítačov. Niet preto divu, že na vzniknutú situáciu zareagovali takmer všetky odvetvia, vrátane trhu s nehnuteľnosťami. 

Znie to ako klišé, ale všetko zlé je na niečo dobré

Dôkazom našich slov sú spomínané virtuálne prehliadky rodinných domov, ktoré sú v súčasnosti oveľa bežnejšie. Virtuálne prehliadky a 360 stupňové videá nehnuteľností sa, samozrejme, tešia popularite pre množstvo výhod. Okrem toho, že pri prezeraní si interiéru nevytiahnete päty z domu, môžete mať pocit, že sa počas prehliadky prechádzate po reálnych miestnostiach bungalovu. Virtuálna prehliadka miestností s tými najdrobnejšími detailmi je však na nezaplatenie nielen preto, že šetrí váš čas. O danej nehnuteľnosti totiž prezradí oveľa viac, než klasické fotografie a odbremení vás aj od neraz nudného čítania opisu nehnuteľnosti. Parametre nehnuteľnosti si tak môžete dôkladnejšie naštudovať až v prípade vážneho záujmu o nehnuteľnosť, v našom prípade o projekt bungalovu 1878 z dielne EUROLINE

Spomenúť môžeme tiež fakt, že nehnuteľnosť môžete kedykoľvek ukázať príbuzným alebo známym a poradiť sa s nimi. Bez stresu a bez akéhokoľvek nátlaku. Kúpa rodinného domu alebo jeho výstavba patrí k najväčším životným investíciám a preto sa naozaj neoplatí nikam ponáhľať. Treba si uvedomiť, že rodinný dom sa na dlhé roky stane útočiskom a oázou pokoja nielen pre nás, ale aj pre naše ratolesti. 

Tip: Nový katalóg rodinných domov EUROLINE na rok 2021 je už v predaji!

Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
28
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1200
Ponúkaných domov
34000
Realizovaných projektov