Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Katalóg domov Euroline v mobile? Stiahnite si naše bezplatné aplikácie

Katalóg domov Euroline v mobile? Stiahnite si naše bezplatné aplikácie

22.03.2019

Obrázok

Projekty rodinných domov Euroline neunikli pozornosti laickej i odbornej verejnosti a stihli pozbierať viacero prestížnych ocenení na Slovensku i v Čechách. Za všetky môžeme spomenúť opakované ocenenia v kategórii „Rodinný dom roka“.

Teraz si vďaka mobilnej aplikácii môžete prezerať najpredávanejšie projekty murovaných rodinných domov kedykoľvek budete chcieť. Umožní vám to bezplatná aplikácia pre smartfóny a tablety s operačnými systémami Android i Apple iOS, ktorú vám prinášame ako prvá firma na Slovensku a v Čechách.

Aplikácia s projektmi domov k vašim službám!

Používateľské prostredie je príjemné a intuitívne, vzhľad katalógu, resp. dizajn katalógovej strany s ilustračným obrázkom, textom i piktogramami je vo vysokej kvalite aj po priblížení. V aplikácii si môžete listovať a keď vás niečo zaujme, tak si konkrétnu stranu jednoducho stiahnete alebo odložíte do záložiek. Pri ďalšom použití budete mať k zvoleným projektom ešte rýchlejší a pohodlnejší prístup. Svoj vysnívaný dom však môžete samozrejme prostredníctvom aplikácie zdieľať s vašimi príbuznými alebo priateľmi. A že sa v aplikácii máte na čo prezerať, tak o tom vás presvedčia nasledujúce riadky.

Projekty rodinných domov, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších

V katalógu nájdete 546 projektov rodinných domov a ich 546 zrkadlových obrazov, čo vám dáva možnosť výberu z 1092 projektových riešení. Projekty rodinných domov sú usporiadané v 22 typových kategóriách. K dispozícii máte nádherné vily, ekologické domy z kategórie EKOLINE, obľúbené bungalovy, či moderné domy s minimálnymi nárokmi na energie z typovej kategórie AKTIV. 

Nenechajte si ujsť ani novinky v podobe rodinných domov z kategórie TRIAL a BUNGALOV S (SMARTLINE), ktoré sa pýšia nízkymi nákladmi na výstavbu aj bývanie. V ponuke nájdete celkovo až 16 noviniek, ktoré sme v roku 2019 vypracovali na základe našich dlhoročných skúseností s projektovaním rodinných domov a tiež s prihliadnutím na požiadavky našich klientov. Cena realizačných projektov začína už od 799 €, pričom získate množstvo doplnkových služieb úplne zadarmo.

Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
29
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1220
Ponúkaných domov
35000
Realizovaných projektov