Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Katalóg projektov rodinných domov EUROLINE na rok 2020 je už v predaji!

Katalóg projektov rodinných domov EUROLINE na rok 2020 je už v predaji!

09.01.2020

Obrázok

Ani sme sa nenazdali a máme tu rok 2020. Nový rok je skvelou príležitosťou nielen na rôzne predsavzatia, ale aj na niektoré zásadnejšie životné zmeny. Niet najmenších pochybností, že stavba rodinného domu sa radí medzi najväčšie životné udalosti.

Ak sa teda chystáte v práve rozbiehajúcom sa roku poobzerať po zaujímavom projekte murovaného rodinného domu, ktorý má možno už onedlho vašej rodine zabezpečiť dokonalé bývanie, určite nevynechajte nový katalóg rodinných domov EUROLINE na rok 2020

Projekty rodinných domov EUROLINE patria k špičke 

Katalógové projekty rodinných domov sa vo všeobecnosti tešia popularite pre výhodnú cenu a veľmi rýchle dodanie. Inak tomu nebude ani v tomto prípade, no veľmi príjemným konštatovaním pri katalógových projektoch od EUROLINE je precíznosť a kvalita projektov, rovnako ako ich inšpiratívna mnohotvárnosť. Katalógové projekty ponúkajú stovky atraktívnych riešení, takže na svoje si príde naozaj každý. 

Katalóg rodinných domov EUROLINE na rok 2020 s najpredávanejšími projektmi na Slovensku obsahuje celkovo 23 tried, v ktorých je prehľadne usporiadaných až 1 116 projektových riešení rodinných domov, vrátane 12 noviniek. V katalógu nájdete praktické rodinné domy, vily i bungalovy, no v ponuke samozrejme nechýbajú ani moderné aktívne domy, ktoré vyrobia viac energie ako spotrebujú. Ani to však nie je všetko. 

Osobitnú pozornosť si zaslúžia rodinné domy s takmer nulovou potrebou energie, na ktoré sa stále dá získať štátna dotácia vo výške 8 000 €. V katalógu EUROLINE nie je o tieto domy núdza, rodinných domov s takmer nulovou potrebou energie A0 v ňom nájdete až 160. 

Tlačený katalóg je osvedčená klasika, nemusí však ostať iba pri ňom

Tlačený, exkluzívny, plnofarebný 500 stranový katalóg projektov rodinných domov EUROLINE je vám k dispozícii za nezmenenú cenu. Rovnako teda ako za minuloročný katalóg, dáte zaň iba 5,90 €. Vaše možnosti tu však nekončia. 

Stiahnuť si totiž môžete aj PDF katalóg a veríme, že mnohí z vás uvítajú mobilné aplikácie, vďaka ktorým si môžete listovať v katalógu projektov rodinných domov EUROLINE kedykoľvek sa vám zachce.

Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
28
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1200
Ponúkaných domov
34000
Realizovaných projektov