Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Mobilné aplikácie s projektmi rodinných domov? V prípade domov s visačkou EUROLINE realita!

Mobilné aplikácie s projektmi rodinných domov? V prípade domov s visačkou EUROLINE realita!

23.01.2020

Obrázok

Mobilné aplikácie nainštalované v smartfónoch zvyšujú efektívne využívanie potenciálu týchto zariadení. S „appkami“ môžeme upravovať fotografie, alebo mať prehľad o počasí či o dovolenkových destináciách. Mobilné aplikácie však dokážu ponúknuť viac.

Toto je aj prípad mobilnej aplikácie s projektmi rodinných domov EUROLINE, ktorá na Slovensku ešte stále nemá obdobu. Ako teda vôbec jediná mobilná aplikácia na našom trhu disponujúca stovkami projektových riešení murovaných rodinných domov, má ambície sprevádzať svetom osvedčených projektov i úplných noviniek všetkých uchádzačov o nové, moderné bývanie.

Mobilná aplikácia vám umožní listovať v najpredávanejších projektoch u nás

Mobilná aplikácia s katalógom rodinných domov EUROLINE je zadarmo a dostupná je pre Android rovnako ako pre iOS. Na svoje si tak príde každý majiteľ mobilného telefónu. Nuž a čo môžete očakávať od mobilnej aplikácie po jej stiahnutí? Ako sme to už naznačili vyššie, k dispozícii budete mať množstvo najpredávanejších projektov na Slovensku, ktoré si môžete prezerať v pohodlí domova alebo kdekoľvek sa práve nachádzate. Ale nielen to. 

Projekty rodinných domov, ktoré vás zaujmú sa dajú kvôli rýchlemu prístupu odložiť do záložiek. Vďaka záložkám sa tak k rodinným domom môžete kedykoľvek neskôr vrátiť a vybrať si spomedzi nich víťazný projekt, ktorý bude vyhovovať požiadavkám všetkých členov domácnosti. Ponuka je naozaj pestrá, takže by v tom bol čert, keby ste si nedokázali vybrať a objednať konkrétny projekt rodinného domu EUROLINE.  

Bungalovy, vily i praktické menšie rodinné domy 

Výpočet kategórií rodinných domov by musel pokračovať ešte pomerne dlho, pretože v katalógu EUROLINE nájdete až 1 116 projektových riešení rodinných domov, ktoré sú zoradené v 23 triedach. 

Popri už spomenutých rodinných domoch teda môžete pri listovaní v mobilnej aplikácii obdivovať aktívne domy, ktoré vyrobia viac energie, ako spotrebujú alebo si do záložiek uložíte niektorý zo 160 projektov rodinných domov s takmer nulovou potrebou energie A0, na ktorý sa dá po splnení zákonných podmienok získať štátny príspevok vo výške 8 000 €. Ujsť by ste si nemali nechať ani 12 noviniek.  

V mobilnej aplikácii si samozrejme budete môcť prezrieť aj iné alternatívy rodinných domov. Kvalitný projekt murovaného rodinného domu môže byť váš už za 890 €, cena domu na kľúč začína od 56 000 €. 

Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
28
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1200
Ponúkaných domov
34000
Realizovaných projektov