Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Práce na novom katalógu rodinných domov EUROLINE pomaly finišujú!

Práce na novom katalógu rodinných domov EUROLINE pomaly finišujú!

25.09.2020

Obrázok

Katalógy EUROLINE už tradične ponúkajú najpredávanejšie rodinné domy na Slovensku a inak tomu nebude ani teraz. Dobrou správou je, že približne o tri mesiace si budú môcť záujemcovia o moderné bývanie kúpiť katalóg rodinných domov na rok 2021.

Nové projekty i úplne nová trieda rodinných domov

Ako sme to už uviedli, na nový katalóg si síce budete musieť ešte chvíľu počkať, no už dopredu vám môžeme prezradiť, že sa môžete tešiť nielen na stovky osvedčených projektov, ale aj na horúce novinky. 

Aby však neostalo iba pri slovách, kým napríklad katalóg rodinných domov EUROLINE na rok 2019 obsahoval 1 092 projektových riešení, v roku 2020 ste si mohli vyberať už z 1 116 projektov. Nuž a v práve pripravovanom katalógu rodinných domov EUROLINE na rok 2021 budete mať k dispozícii celkovo až 1 146 projektov. Rozmenené na drobné, do nového katalógu pribudne 15 nových rodinných domov. Všetky nové projekty sú prirodzene, ako ste boli zvyknutí doteraz, dostupné v zrkadlovom obraze. To ale nie je ani zďaleka všetko, pretože spomedzi spomenutých 15 noviniek bude až 6 domov patriť do úplne novej triedy rodinných domov

Tip: Katalóg projektov na rok 2020

Rodinné domy s visačkou iVISION budú pútať pozornosť

V katalógu rodinných domov EUROLINE na rok 2021 tak k doterajším 23 triedam, v ktorých sú prehľadne usporiadané projektové riešenia rodinných domov, pribudne nová trieda iVISION. Rodinné domy iVISION s takmer nulovou potrebou energie zaradené do novovytvorenej triedy sa budú môcť pýšiť viacerými superlatívmi, no podľa nášho názoru ich najviac trefne vystihuje jednoduchý prívlastok – „domy tretieho tisícročia“. Pripravované projektové riešenia rodinných domov iVISION si, samozrejme, zaslúžia oveľa väčšiu pozornosť, akú im môžeme poskytnúť v tomto našom informačnom príspevku a preto sa k nim vrátime, resp. venujeme im najbližší samostatný článok na našom blogu.

Tip: Využite poslednú šancu na kúpu projektu domu s energetickou triedou A1

Inak bude katalóg projektov EUROLINE na rok 2021 kráčať v šľapajach svojich predchodcov

V praxi to znamená, že katalóg síce prinesie inšpiratívne novinky, no tak ako po iné roky, nezabudne ani na overené projekty. V pripravovanom exkluzívnom tlačenom plnofarebnom katalógu teda nájdete praktické rodinné domy s takmer nulovou potrebou energie, vily či obľúbené bungalovy, no a v ponuke, samozrejme, nebudú chýbať inteligentnéodolné alebo aktívne domy, ktoré viac energie vyrobia, ako spotrebujú.

Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
28
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1200
Ponúkaných domov
34000
Realizovaných projektov