Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Predstavujeme vám tehlový dom Euroline

Predstavujeme vám tehlový dom Euroline

20.10.2018

Obrázok

Túžite po útulnom rodinnom domčeku alebo chcete honosnú vilu s veľkými zasklenými plochami, balkónom a strešnou terasou, ktorá vám umožní dokonalý výhľad na okolitú prírodu?

NIČ NIE JE NEMOŽNÉ. NECH UŽ BAŽÍTE PO KTOREJKOĽVEK ALTERNATÍVE RODINNÉHO DOMU, VĎAKA PROJEKTU TEHLOVÝ DOM EUROLINE MÔŽETE BYŤ K SPLNENIU SVOJHO SNA O NIEKOĽKO KROKOV BLIŽŠIE.


Stavba rodinného domu je pre väčšinu ľudí najdôležitejšou a zároveň najväčšou životnou investíciou. No a že nejde práve o jednoduché obdobie je jasné snáď každému.  Dnes už možno aj vy veríte o niečo viac rozprávaniu kolegov z práce, ktorí sa sťažovali na zložitosť procesu výstavby rodinného domu.

Hodiny strávené nad hľadaním odpovede, ktorý projekt rodinného domu si vybrať, pre aké materiály sa rozhodnúť a ktorej firme napokon zveriť samotnú realizáciu výstavby rodinného domu, im totiž dávajú za pravdu. Otázok samozrejme pribúda a s nimi priamoúmerne aj počet vrások na vašom čele.

KEĎ DO SCENÁRA VSTÚPI PROJEKT TEHLOVÝ DOM EUROLINE

Nie vždy sa však výstavba rodinného domu musí odvíjať podľa takéhoto scenára. My sami sme si tým prešli a veľmi dobre vieme, čo všetko so sebou prináša stavba rodinného domu. Okrem toho sa počas našej práce dennodenne stretávame s klientmi, ktorých trápi nielen časový stres, ale aj rôzne nejasnosti týkajúce sa výstavby rodinného domu.

V spolupráci so spoločnosťou Wienerberger sme sa preto rozhodli priniesť zaujímavé riešenie výstavby rodinného domu, ktoré vás odbremení od viacerých starostí. Skôr ako vám však predstavíme projekt Tehlový dom Euroline, pozrime sa na niekoľko základných výhod, ktoré tehlové domy prinášajú.

PREČO PRÁVE TEHLOVÝ DOM?

Dôvodov, prečo sa rozhodnúť práve pre tehlový dom je hneď niekoľko. Na úvod musíme poznamenať, že tehla má za sebou bohatú históriu a o výnimočnosti tohto stavebného materiálu svedčia tisícky a tisícky budov po celom svete. Po príklady nemusíme chodiť ďaleko, pretože tehlové domy prešpikované históriou určite nájdete aj vo svojom okolí. Napriek neúprosnému pôsobeniu času slúžia svojmu účelu ešte aj dnes. Pri životnosti tehlových budov však ešte chvíľu ostaneme.

ŽIVOTNOSŤ JE PRIORITA

Stavbou rodinného domu si totiž spravidla nechceme zabezpečiť bývanie len pre seba a počítame s tým, že náš dom raz po nás zdedia deti alebo vnúčence. No a práve tehlový dom je na takéto plány tou najlepšou odpoveďou. Nechceme viesť zbytočnú konfrontáciu s montovanými drevostavbami, no precízne zhotovený dom z tehál môže pokojne slúžiť aj niekoľko desaťročí bez akýchkoľvek otáznikov alebo pochybností. Ak je teda jednou z vašich priorít životnosť domu, nemáte už o čom premýšľať. Nehovoriac o tom, že cena murovaných stavieb má na realitnom trhu podstatne vyššiu hodnotu.

PREČÍŤAJTE SI AJ: Kompletné porovnanie: murovaný dom vs drevodom

S tehlovým domom získate samozrejme omnoho viac

Zdravé, moderné a bezpečné bývanie je pri tehlových domoch samozrejmosťou. Ak si však výhody tehlových domov rozmeníme ďalej na drobné, tak bez povšimnutia nemôže ostať ani samotný proces výstavby domu. Ten sa totiž nesie v znamení jednoduchej a rýchlej technológie murovania. Čo to pre vás môže znamenať v praxi? Niekoľko zásadných vecí.

Brúsené tehly sa dajú spájať tenkovrstvovou maltou alebo murovacou penou, čím sa radikálne šetrí materiál, peniaze a v neposlednom rade čas. Eliminácia mokrých stavebných procesov napokon prispieva k rýchlejšiemu sťahovaniu sa do vlastného. Nezanedbateľné hľadisko, ak bývate v podnájme. Vo výpočte výhod tehlových domov by sme mohli pokračovať, no teraz dáme priestor spomínanému projektuTehlový dom Euroline.

PROJEKT TEHLOVÝ DOM EUROLINE

Cieľom projektu Tehlový dom Euroline je zjednodušenie cesty za vlastným bývaním. Nič zložité a komplikované. V rámci nášho projektu môžete zadarmo využiť osobné služby regionálneho špecialistu. Pomôže vám z ponuky 1060 projektových riešení rodinných domov Euroline pomôže vybrať dom, ktorý vám bude vyhovovať po všetkých stránkach. Tým však jeho služby nekončia a o ich ďalšom rozsahu rozhodne balík, po ktorom siahnete.

Môžete si vybrať z 2 balíkov, ktoré obsahujú špecifické výhody. Bez ohľadu na to, pre ktorý z nich sa rozhodnete, môžete iba získať. Balíky sú mimochodom výbornou voľbou pre tých stavebníkov, ktorí preferujú čiastočnú alebo úplne svojpomocnú realizáciu stavby domu.

BALÍK 1 – STAVEBNÉ MATERIÁLY NA STAVBU TEHLOVÉHO DOMU

Ak sa rozhodnete pre Balík 1, získate odborné poradenstvo týkajúce sa výberu stavebných materiálov a nadštandardný zákaznícky servis. Vyberať môžete z dvoch kategórií. V kategóri i Štandart sú zaradené najpredávanejšie materiály na našom trhu za veľmi priaznivé ceny. Do kategórie Premium zasa patria exkluzívne prémiové produkty, ktoré môžete tiež získať za bezkonkurenčné ceny na trhu.

Súčasťou Balíka 1 je výpočet spotreby materiálu podľa konkrétneho projektu rodinného domu. No a pokiaľ budete súhlasiť s vypracovanou cenovou ponukou, tak môžete v krátkom časovom horizonte na stavebnom pozemku očakávať prvé nákladné autá s tehlami na obvodové steny i priečky, preklady, keramické stropné systémy, ale aj krov, či keramickú strešnú krytinu. Problémom samozrejme nebudú ani strešné okná, komín, odkvapové žľaby alebo keramické fasádne obklady. 


BALÍK 2 – REALIZÁCIA TEHLOVÉHO DOMU EUROLINE

Balík 2 obsahuje všetky benefity Balíka 1, no ide ešte o level vyššie. Podľa svojich predstáv si tak môžete vyskladať stavebné materiály z kategórií Štandart alebo Premium. V prípade záujmu však môžete mať k dispozícii ktorýkoľvek z našich 1060 projektov rodinných domov Euroline a tiež overenú stavebnú firmu z vášho regiónu, ktorá sa postará o promptnú realizáciu hrubej stavby rodinného domu.

Obavy o kvalitu výstavby nie sú na mieste. Spolupracujeme výlučne so serióznymi a stabilnými partnermi. Po dostavaní hrubej stavby je navyše vykonávaná odborná prehliadka na základe ktorej dostanete Certifikát kvality. Ten vám bude garantovať, že stavebná firma použila všetky odporúčané materiály a dodržala všetky technologické postupy.

ZHRNUTIE: Čo získate vďaka projektu Tehlový dom Euroline?

·Projekt rodinného domu + výhody balíka,

·prírodné materiály od spoločnosti Wienerberger za veľmi výhodných podmienok,

·materiály, ktoré sú zárukou zdravého bývania (ocenia alergici),

·rodinný dom s nadštandardnou životnosťou,

·úsporné bývanie, ktoré funguje aj ako dokonalá prírodná klimatizácia - v lete príjemne chladí a v zime udržiava teplo,

·minimálna údržba,

·príjemné, ničím nerušené bývanie bez obťažujúceho hluku ulice.

Pre detailné a úplné informácie navštívte stránku projektu www.tehlovydomeuroline.sk alebo vyplňte online formulár a napíšte nám, čo vás zaujíma.


Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
28
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1200
Ponúkaných domov
34000
Realizovaných projektov