Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Priestory sme zatvorili, ale náš e-shop máte stále k dispozícii

Priestory sme zatvorili, ale náš e-shop máte stále k dispozícii

17.04.2020

Obrázok

Zatvorené hranice, školy, letiská, zrušené a zakázané verejné podujatia akéhokoľvek typu. Hrozba ochorenia Covid-19 nám prakticky zavrela dvere do sveta a musíme sa vysporiadať s doteraz nevídanými obmedzeniami, vrátane sociálnej izolácie.

Aktuálna pandémia koronavírusu síce na jednej strane ukázala, aký je náš svet krehký a zraniteľný, no na druhej strane sa môžeme dennodenne presviedčať o ľudskosti i láskavosti, ktorú si počas týchto neľahkých dní prejavujú navzájom nielen rodinní príslušníci, susedia či priatelia, ale aj úplne cudzí ľudia. O lekároch, lekárkach, zdravotných sestrách a záchranároch starajúcich sa o pacientov nakazených novým koronavírusom nehovoriac. 

Hlavu hore, koronavírus mení okolnosti, no nemôže nás úplne paralyzovať

Pandémia naozaj veľa pozitív nemá, ale možno na prekvapenie mnohých, ukázala ešte jednu dobrú vlastnosť. A tou je zodpovednosť, ktorá sa prejavila disciplinovanosťou absolútne drvivej väčšiny Slovákov pri dodržiavaní preventívnych opatrení proti šíriacemu sa respiračnému ochoreniu COVID-19. 

K zodpovednosti sa samozrejme všetkými desiatimi hlásime aj my v EUROLINE. Zdravie našich zákazníkov nie je pre nás o nič menej dôležitejšie ako je naše vlastné zdravie a preto sme dočasne zatvorili priestory. Uzavreté budovy, či fyzická izolácia však vďaka internetu vôbec nemusia predstavovať prekážku na ceste za vlastným bývaním. Katalóg alebo projekt rodinného domu si môžete jednoducho objednať prostredníctvom nášho e-shopu, ktorý je vám k dispozícii počas 24 hodín 7 dní v týždni. 

Online nakupovanie je úplne bezpečné, objednávku vám domov donesie kuriér. Pre viac informácií nás pokojne môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 166 114, pri otázkach týkajúcich sa projektov volajte na číslo 0904 215 958.

Tip: Plánujete kúpu projektu rodinného domu EUROLINE? Zabudnúť by ste nemali ani na projekt doplnkovej stavby.

Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
29
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1220
Ponúkaných domov
35000
Realizovaných projektov