Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Projekt rodinného domu za polovicu

Projekt rodinného domu za polovicu

05.05.2020

Obrázok

Plánujete výstavbu rodinného domu a hľadáte kvalitný projekt? Práve vám môže prísť vhod akcia, ktorú aktuálne prináša spoločnosť EUROLINE.

S projektom EUROLINE vždy iba získate

Projektovú dokumentáciu rodinného domu na vydanie stavebného povolenia od najväčšieho dodávateľa projektov rodinných domov u nás i v Českej republike môžete teraz v rámci časovo obmedzenej akcie získať v troch vyhotoveniach a to iba za 595 €. Pri kúpe projektu teda ušetríte až polovicu finančných prostriedkov. Ušetrené peniaze môžete zainvestovať hoci aj do kúpy realizačného projektu, ale o tom trochu neskôr. K práve prebiehajúcej mimoriadnej akcii totiž treba dodať, že sa vzťahuje na vybrané obľúbené projekty rodinných domov EUROLINE.

Obavy o fádnosť projektov však mať nemusíte. K dispozícii máte cez 70, do najmenších detailov premyslených projektových riešení rodinných domov. V ponuke vybraných projektov dostali priestor moderné bungalovy s praktickou dispozíciou, zastúpené sú samozrejme dvojpodlažné rodinné domy a na svoje si prídete aj vtedy, ak hľadáte nadčasový projekt vily. 

Peniaze za realizačný projekt sa vám vrátia   

Projektová dokumentácia je určená stavebnému úradu, aby v stavebnom konaní mohol rozhodnúť o vydaní stavebného povolenia. Tomuto účelu je teda prispôsobený aj samotný obsah a rozsah dokumentácie. Projektová dokumentácia na vydanie stavebného povolenia obsahuje sprievodnú správu, súhrnnú technickú správu, projekt architektonicko-stavebného riešenia, projektové hodnotenie EHB – energetické hodnotenie budov atď. 

Z vášho pohľadu však môže byť podstatný najmä fakt, že súčasťou projektovej dokumentácie na vydanie stavebného povolenia nie sú detailné technické riešenia stavebných konštrukcií a ani iné podrobné výkresy. Pri absencii detailov osadenia okien, dverí, bez uvedeného riešenia tepelných mostov alebo hydroizolácie môže samozrejme vzniknúť pomerne veľký priestor na mnohé nedorozumenia alebo aj prípadné špekulácie zo strany firmy, ktorá realizuje výstavbu rodinného domu. Výsledkom chýbajúcich podkladov môže byť aj navýšenie ceny prác alebo zníženie kvality bývania v dôsledku použitia lacnejších stavebných materiálov. Všetkým spomenutým komplikáciám jednoducho predídete tým, že si po vydaní stavebného povolenia zakúpite u nás realizačný projekt. 

Realizačný projekt je úplný a podrobný, obsahuje výkresy v mierke 1:50. Súčasťou realizačného projektu sú výkazy okien i dverí, výkaz tehál, ocele, prefabrikátov, dreveného krovu, strešnej krytiny a komínov. Nechýbajú ani výkazy zámočníckych a klampiarskych výrobkov, výpis podláh a jednotlivých vrstiev. Realizačný projekt navyše obsahuje podrobné výkresy zábradlí, komínov a detailov, podľa ktorých môžete jednotlivé konštrukcie spoľahlivo realizovať, poprípade kontrolovať ich správnu realizáciu od stavebnej spoločnosti. 

Zoznam domov, ktoré sú v akcii PROJEKT DOMU ZA POLOVICU, nájdete TU.

Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
28
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1200
Ponúkaných domov
34000
Realizovaných projektov