Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Tieto veci dostanete u nás zadarmo, inde za ne musíte priplácať

Tieto veci dostanete u nás zadarmo, inde za ne musíte priplácať

31.03.2019

Obrázok

Sme na trhu už 23 rokov a za ten čas naše služby využilo viac ako 32 000 zákazníkov. Projekty našich domov sú najpredávanejšie a pravidelne získavajú ocenenia u nás doma i v Čechách.

Úspech nás však zaväzuje a preto sa snažíme robiť všetko pre to, aby ste boli s nami aj naďalej spokojní. Či sa nám to bude dariť, posúďte sami.

1. Konzultačné hodiny

Výber rodinného domu nemusí byť rutinnou záležitosťou. Veď už iba katalóg EUROLINE vám dáva možnosť výberu z 546 projektov. Každý z nich má zrkadlovú alternatívu, čiže spolu máte na výber až z 1092 projektových riešení. Aby sme klientom uľahčili rozhodovanie, ponúkame zadarmo konzultačné hodiny. K dispozícii sme vám kedykoľvek, aj bez ohlásenia a v rámci pracovnej doby bez časového obmedzenia, či nervózneho pozerania na hodinky.

2. Výkaz výmer

Veríme, že vás poteší tiež výkaz výmer zadarmo, ktorý vám preukáže výborné služby pri výberovom konaní stavebnej firmy. Vďaka výkazu výmer si jednoducho porovnáte orientačné cenové ponuky stavebných firiem a vyberiete si takú, ktorá vám bude vyhovovať najviac.

3. Položkový rozpočet 

Myslíme na vás aj vtedy, keď plánujete financovanie výstavby rodinného domu prostredníctvom hypotekárneho úveru alebo úveru zo Štátneho fondu rozvoja bývania. Bez podrobného položkového rozpočtu, ktorý banke slúži na kontrolu dodávateľských cien, sa jednoducho pri takomto financovaní výstavby rodinného domu nezaobídete. U nás ho máte po zakúpení projektu zadarmo. 

4. Projektové hodnotenie energetickej hospodárnosti budov

Projektové energetické hodnotenie uvádza energetické nároky domu vypočítané podľa projektovej dokumentácie, teda podľa materiálov navrhnutých projektom. Projektové hodnotenie nenahrádza energetický certifikát a budete ho predkladať stavebnému úradu spolu so žiadosťou o vydanie stavebného povolenia. Dokladov k žiadosti o vydanie stavebného povolenia je viac než dosť, takže budete radi, že si zo zoznamu budete môcť vyškrtnúť jednu prílohu, ktorá vás navyše nebude stáť ani cent.

5. Energetický certifikát

Energetický certifikát je normalizovaným hodnotením potreby energie rodinného domu na  vykurovanie a na prípravu teplej vody. Bez energetického certifikátu rodinný dom neskolaudujete. Klientom, ktorí si od roku 2015 u nás zakúpili projekt a pri výstavbe domu neurobili žiadne zmeny, ponúkame energetický certifikát zadarmo. Certifikát má platnosť 10 rokov a majiteľ rodinného domu je ho povinný uchovávať počas celej jeho platnosti.

6. Autorský súhlas na zmeny 

Môže sa stať, že budete chcieť urobiť v našom projekte EUROLINE nejaké úpravy. Iné spoločnosti s tým môžu mať problém, no my vám život rozhodne komplikovať nebudeme a zadarmo vám vystavíme autorský súhlas na vykonanie drobných i väčších úprav v projekte. 

Naši projektanti navrhujú vždy to najlepšie možné riešenie rodinného domu, no prípadné zmeny v projekte vám za výhodných podmienok môžu vypracovať. Nebránime sa však ani tomu, aby vám na základe nášho bezplatného autorského súhlasu úpravy vykonal aj iný projektant.

7. Digitálna podpora

Sme si istí, že oceníte aj ďalší benefit, ktorý je vám po zakúpení projektu k dispozícii úplne zadarmo. Každý klient dostane zákaznícke číslo, s pomocou ktorého sa prihlási do zákazníckej zóny.

V tejto sekcii nájdete formuláre na doobjednanie projektu, či na zmeny projektu počas výstavby. Vhod prídu aj databázy dodávateľov stavebných materiálov a firiem zaoberajúcich sa výstavbou domov. Určite uvítate aj databázu stavebných úradov a informácie o poistení stavby. V zákazníckej zóne sa nachádzajú aj najdôležitejšie zákony, vyhlášky a vzory zmlúv, s ktorými sa môžete stretnúť pri výstavbe rodinného domu. Ďalej sa tu nachádza zoznam platných stavebných noriem, tlačivá a žiadosti o územné a stavebné povolenie, ako aj právna poradňa.

8. Archivácia 

Projektová dokumentácia rodinného domu je prenosná len s písomným povolením našej spoločnosti. Každý výkres projektovej dokumentácie je originál a je vytlačený na vaše meno, miesto výstavby a parcelné číslo. Každý výkres je zároveň označený zákazníckym číslom, pod ktorým sa u nás archivuje. V prípade straty, či poškodenia výkresov nie je problém dohľadať vašu projektovú dokumentáciu.

9. Katalóg pre mobilné zariadenia 

V EUROLINE sa nikdy neuspokojujeme s dosiahnutými výsledkami. Máme radi moderné technológie a inovatívne postupy. K nášmu zákazníkovi chceme byť čo najbližšie a hľadáme aj netradičné riešenia. Ako prvá firma na Slovensku a v Čechách preto prinášame bezplatnú aplikáciu v operačných systémoch iOS a Android pre tablety a mobilné telefóny. Odteraz nemusíte listovať v tlačenom katalógu. Vďaka mobilnej aplikácii si môžete prezerať projekty rodinných domov kedykoľvek a kdekoľvek.

Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
29
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1220
Ponúkaných domov
35000
Realizovaných projektov