Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Vianoce sú síce už minulosťou, no s darčekmi ešte nekončíme.

Vianoce sú síce už minulosťou, no s darčekmi ešte nekončíme.

11.01.2021

Obrázok

Koketujete s myšlienkou na presťahovanie rodiny do rodinného domu alebo ide dokonca o vaše novoročné predsavzatie? Máme pre vás dobrú správu. Darček v podobe 200 € zľavy pri zakúpení projektu môže byť vynikajúcim štartom na ceste za novým bývaním.

Znížiť stres, jesť zdravšie, zažiť niečo mimoriadne, viac sa vzdelávať, prestať fajčiť, konzumovať menej alkoholických nápojov, schudnúť či zlepšiť svoju fyzickú kondíciu. Dobrých nápadov na predsavzatia v rozbiehajúcom sa roku 2021 je viac ako dosť, no určite sa všetci zhodneme na tom, že rodina je predsa len najdôležitejšia. A práve tento fakt bol jedným z dôvodov, prečo sme sa vás pri zakúpení projektu rodinného domu EUROLINE rozhodli odmeniť 200 € zľavou. 

Z darčeka sa môžete tešiť aj vy

Novoročný darček v hodnote 200 € získa každý, kto si v termíne od 4. do 24. januára 2021 objedná, resp. kúpi ľubovoľný projekt rodinného domu EUROLINE. Na svoje si prídu aj tí najnáročnejší stavebníci, alebo ak chcete investori, pretože vyberať je naozaj z čoho. Aby však neostalo iba pri slovách, ponúkneme vám aspoň letmý pohľad do Katalógu projektov rodinných domov EUROLINE, ktorý je vám, mimochodom, k dispozícii nielen v mimoriadne kvalitnom tlačenom vyhotovení iba za 5,90 €, ale môžete si ho zadarmo prelistovať online alebo po stiahnutí PDF súboru. 

Projekty rodinných domov EUROLINE sú najpredávanejšie na Slovensku

Vyše 20. ročné skúsenosti s projektovaním nehnuteľností, viac ako 33 000 predaných projektov a desiatky zrealizovaných stavieb hovoria za všetko. Nás však teraz zaujíma predovšetkým Katalóg projektov na rok 2021, ktorý ponúka až 573 rodinných domov a ich 573 zrkadlových obrazov, čo nám v konečnom dôsledku dáva možnosť výberu z 1146 projektových riešení. Všetky rodinné domy sú, samozrejme, v energetickej triede A0. 

Obavy o zlú orientáciu alebo o neprehľadnosť projektov mať netreba, pretože rodinné domy sú v katalógu rozumne usporiadané do 24 tried. Za všetky môžeme spomenúť moderné vily, či stále vyhľadávané bungalovy, ale vašej pozornosti by nemali ujsť ani nové projekty domov IVISION, ktoré reprezentujú rodinné domy tretieho tisícročia. 

Tip: Rodinné domy iVISION - domy tretieho tisícročia

Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
29
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1220
Ponúkaných domov
35000
Realizovaných projektov