Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Vianočná zľava 200 €

Vianočná zľava 200 €

04.12.2019

Obrázok

Vianoce sú onedlho za dverami a tak ako každý rok, prinesú so sebou veľa radosti, šťastia, príjemných chvíľ strávených v kruhu najbližších a napokon aj mnoho darčekov. Štedrejšie Vianoce vám však chceme tento rok urobiť aj my.

Vianočný darček v podobe 200 € zľavy na zakúpený projekt rodinného domu v čase od 1. do 24. decembra môže získať každý záujemca a zaradiť sa tak do širokej rodiny majiteľov domov Euroline. O kvalite našich rodinných domov nemusíte pochybovať. Svedčia o nich tisícky spokojných zákazníkov. Rodinné domy Euroline sa okrem toho pravidelne umiestňujú na prvých priečkach v čitateľských i odborných súťažiach u nás i v Českej republike. Doteraz naše projekty nazbierali viac ako dve desiatky ocenení, naposledy na základe hlasovania čitateľov časopisu Rodinný dom získal titul „Dom roka 2018“  Bungalov 1873

S projektom nášho rodinného domu však získate oveľa viac. Ak si vyberiete z ponuky 231 projektov rodinných domov Euroline s energetickou triedou A0, môžete sa úspešne uchádzať o štátny príspevok vo výške 8 000 €. Dobré správy, samozrejme, ešte nekončia. 

Tip: Výzva na príspevok pre rodinné domy A0 je realitou!

Ponuka je oveľa pestrejšia, výhod je viacero

Katalóg rodinných domov EUROLINE obsahuje celkovo 546 projektov rodinných domov. V prípade, že by vám z hľadiska orientácie na svetové strany alebo z hľadiska susedných stavieb vyhovovalo otočenie domu, môžeme vám ku každému projektu za rovnakú cenu ponúknuť jeho zrkadlovú alternatívu. K dispozícii tak máte ďalších 546 zrkadlových obrazov, vyberať si preto môžete prakticky až z 1092 projektových riešení.

Pri pohľade na počet projektov je nám jasné, že výber vhodného projektu nemusí byť ľahký. Aby sme vám teda uľahčili rozhodovanie, ponúkame vám zadarmo konzultačné hodiny. Poruke vám môžeme byť takmer kedykoľvek, v rámci pracovnej doby aj bez ohlásenia a časového obmedzenia, či nervózneho pozerania na hodinky. 

Pri kúpe nášho projektu môžete navyše počítať zadarmo aj s vecami, za ktoré by ste si inde museli priplácať. Ani cent teda u nás nezaplatíte za:

  • Výkaz výmer, 
  • Položkový rozpočet, 
  • Projektové hodnotenie energetickej hospodárnosti budov
  • Energetický certifikát

Poteší však určite aj Autorský súhlas na zmeny zadarmo, rovnako ako archivácia dokumentov a bezplatná digitálna podpora

Na záver vám chceme dať do pozornosti fakt, že ako vôbec prvá firma na Slovensku a v Čechách sme priniesli bezplatnú aplikáciu v operačných systémoch iOS a Android pre tablety a mobilné telefóny. Dnes už teda nemusíte listovať iba v tlačenom katalógu, v mobilnej aplikácii si môžete začať prezerať projekty tehlových rodinných domov EUROLINE už po dočítaní týchto riadkov.

Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
28
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1200
Ponúkaných domov
34000
Realizovaných projektov