Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Využite vianočnú cenu na projekt pre stavebné povolenie pre obľúbené domy EUROLINE

Využite vianočnú cenu na projekt pre stavebné povolenie pre obľúbené domy EUROLINE

03.12.2023

Obrázok

Aj tento rok vám EUROLINE ponúka vianočnú akciu, ktorú nemôžete len tak prehliadnuť. Je ňou špeciálna cena na projekt pre stavebné povolenie pre obľúbené domy. Nečakajte príliš dlho, jej trvanie je časovo obmedzené. Prečítajte si o nej viac v našom článku

Vianočná cena na projekt pre stavebné povolenie

Vianoce sa blížia a my v Euroline sme sa rozhodli, že vám pripravíme pod stromček darček v podobe akcie, ktorá vám určite príde vhod. Ak v dohľadnom čase plánujete nové bývanie, rozhodne si nenechajte ujsť našu výhodnú ponuku. Ide o projekt pre stavebné povolenie pre obľúbené domy EUROLINE iba do 23.12.2023 len za 790,- €. Keďže ide o časovo obmedzenú ponuku, nie je síce času nazvyš, ale v tomto prípade takisto nie je nad čím váhať.

Podrobnosti o akcii, ktoré vás budú zaujímať

Cena 790 € platí pri dodaní projektu v prevedení PSP (Projekt pre stavebné povolenie). Po dobu 12 mesiacov od zakúpenia má klient možnosť doobjednať si aj Realizačný projekt za cenu 490 € s DPH. Samozrejme, aj počas tejto vianočnej akcie je možnosť kúpiť si projekty ktoré sú zlacnené aj v štandardnej verzií 3 x PSP + 3 x RP za cenníkovú cenu.

Euroline vám pomôže splniť si sen o vlastnom bývaní

Bez ohľadu na to, či snívate o bývaní vo vlastnom bungalove, priestrannej vile či poschodovom domčeku, vieme, ako vám cestu za týmto snom maximálne uľahčiť. Spoľahnite sa na naše dlhoročné skúsenosti a využite služby našich profesionálov. Radi vám pomôžeme nielen s výberom najvhodnejšieho projektu, ale bez problémov zariadime a vybavíme aj všetko potrebné v súvislosti s financovaním, výstavbou, či kolaudáciou.

Prečo sa rozhodnúť pre projekt od nás:

Nebudeme vás presviedčať prázdnymi slovami a sľubmi, najlepšie to za nás povedia jednoduché fakty:

  • Sme jednotkou na trhu
  • Na trhu fungujeme už 28 rokov
  • Máme 28 ocenených projektov
  • Nájdete u nás až 1200 ponúkaných domov
  • Realizovali sme už 34000 projektov

Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
29
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1220
Ponúkaných domov
35000
Realizovaných projektov