Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Začíname s predajom katalógu rodinných domov EUROLINE na rok 2022

Začíname s predajom katalógu rodinných domov EUROLINE na rok 2022

14.12.2021

Obrázok

Konečne ste sa dočkali. Exkluzívny plnofarebný katalóg rodinných domov EUROLINE na rok 2022 je od 15. decembra 2021 v predaji.

Na 500 stranách v ňom nájdete množstvo zaujímavých projektových noviniek, z ktorých si určite vyberiete svojho favorita, ktorý vám bude vyhovovať.


Katalóg EUROLINE na rok 2022 opäť nesklamal


Po roku opäť prichádza do predaja katalóg projektov rodinných domov, ponúkajúci nielen obľúbené stálice, ale tiež 15 zbrusu nových projektových riešení. Celkovo tak budete mať možnosť zoznámiť sa s 1176 návrhmi a tiež s ich úplne novými cenami. Ako inak, v súlade s platnou legislatívou všetky domy z nášho katalógu dosahujú úroveň energetickej triedy A0.


Ak máte v pláne pustiť sa už tento rok do výstavby svojho budúceho domova, určite oceníte návrhy domov v našom katalógu. Rozhodovanie medzi jednotlivými projektovými riešeniami vám uľahčia prehľadné a detailné pôdorysy rodinných domov spolu s údajmi, ktoré vás pri porovnávaní a zvažovaní budú určite zaujímať.


Ideálny projekt domu pre každého


Uprednostňujete výstavbu kvalitných tehlových domov alebo dávate prednosť inováciám v podobe domov tretieho tisícročia iVISION? V katalógu EUROLINE si môžete urobiť prehľad o najnovších požiadavkách na inteligentné domy šetriace spotrebu energií a tým aj chrániacich životné prostredie. Výhodou je napríklad vetranie s rekuperáciou tepla, ktoré zabezpečuje neustály prísun sviežeho vzduchu do celého rodinného domu bez nežiaducich tepelných strát.


Ak nechcete nič ponechať na náhodu, môžete sa rozhodnúť pre odolný dom so silnejšími nosnými konštrukciami, ktoré spoľahlivo odolávajú aj extrémnym zmenám počasia (napríklad silný vietor, ťažký sneh, zemetrasenie alebo požiar). Aktívne domy zase vyprodukujú viac energie, ako sami spotrebujú a zároveň sa postarajú o zdravú a komfortnú klímu v interiéri. Za zmienku rozhodne stoja aj inteligentné domy, šetriace čas a posúvajúce úroveň pohodlného bývania na najvyšší možný level.


Katalóg ponúkame tlačený, ale aj vo formáte PDF


Podľa toho, či preferujete listovanie v papierovom katalógu alebo máte radšej scrollovanie na displeji mobilného telefónu, máte možnosť si vybrať, aká forma nového katalógu vám viac vyhovuje. Katalóg v plnofarebnej tlačenej podobe si môžete objednať priamo u nás za pôvodnú cenu 5,90 €. Takisto si ho však môžete kedykoľvek prezrieť online zadarmo vo formáte PDF, prípadne v mobilnej aplikácii.

Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
29
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1220
Ponúkaných domov
35000
Realizovaných projektov