Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Zariaďovanie a návrhy interiérov pre nové projekty domov v katalógu Euroline

Zariaďovanie a návrhy interiérov pre nové projekty domov v katalógu Euroline

11.02.2022

Obrázok

Objavte ukážkové návrhy zariadenia interiéru projektov Euroline a uľahčite si výber vhodného projektu.

Ak uvažujete nad stavbou domu a prezeráte si rôzne projekty, určite vám napadlo, ako by vám pomohlo, ak by ste mali k týmto projektom aj nejaké návrhy zariadenia. Návrhy interiérov sú totiž tým najlepším riešením, prostredníctvom ktorého už vopred zistíte, ako môže neskôr vaše bývanie vyzerať v skutočnosti. Vďaka šikovným bytovým architektom totiž môžete vidieť svoje predstavy premenené na útulný obytný priestor. 

Tip: Aký veľký dom naozaj potrebujete? Zodpovedzte si tieto otázky


Moderné a štýlové návrhy bývania


Predstavte si, že máte možnosť vidieť, ako daný projekt domu vyzerá po dokončení a zariadení. Skrátka, že jednoducho uvidíte, ako sa asi v takom dome býva:

•          Napríklad návrh interiéru projektu iVISION 2233 predstavuje moderný, energeticky efektívny rodinný dom s racionálnym riešením dispozície. Veľkým lákadlom je najmä veľkorysý hlavný obytný priestor. Je bohato presvetlený sklenými stenami a dá sa využiť ako obývačka či spoločenská miestnosť, kde sa bude stretávať celá rodina. 

Tých, čo radi pripravujú dobroty, zase poteší priestranná kuchyňa so štýlovým barovým sedením či jedálenský kút na spoločné stolovanie. Projekt domu iVISION 2233 disponuje veľkými izbami a nielen ženy poteší samostatný šatník pri spálni. Nočná zóna je prakticky umiestnená na poschodí. Dostatok úložných priestorov je bonusom, ktorý určite radi využijete. 

•          Projekt Vila 2254 s 5 obytnými miestnosťami a s celkovou úžitkovou plochou 139,6 m2 ponúka jednoduché konštrukčné riešenie a kompaktný pôdorys prízemného domu s dobre využitou dispozíciou. Charakterizujú ho veľké zasklené plochy z obývacej izby a spálne (chránené prekrytím terasy), ktoré izbám zaisťujú dostatok prirodzeného svetla. Vnútorné chodby sú zase prirodzene osvetlené strešnými svetlíkmi. Bočné steny bez okien do obytných miestností umožňujú osadenie domu aj na užší pozemok.

Ide o moderný, v súčasnosti veľmi obľúbený koncept s veľkou kuchyňou spojenou s obývacou izbou. Medzi výhody tohto projektu môžeme zarátať skutočnosť, že rodičovská spálňa má vlastnú kúpeľňu, takže vám odpadnú hektické rána kvôli obsadenej kúpeľni, v ktorej sa chcú všetci vystriedať. Na udržanie prehľadu vo veciach poslúži veľký šatník a dostatok úložných priestorov.

Nájdite si interiér, aký vám bude vyhovovať

Návrhy interiérov sú mimoriadne praktické z viacerých dôvodov. Jedným z nich je aj fakt, že pomáhajú pri predstave, ako v danej miestnosti naplánovať rozmiestnenie nábytku. Berú do úvahy dispozíciu i funkčnosť izby, ako aj rozmiestnenie okien a dverí. Ďalšou výhodou kvalitných interiérových návrhov je profesionalita po praktickej aj dizajnovej stránke. Profesionálna dizajnérska práca vám totiž dokáže ušetriť nielen čas, ale aj peniaze.

Často sa stáva, že si vyberáte dom, pričom zvažujete mnohé dôležité kritériá, ako je veľkosť domu, počet izieb, veľkosť zastavanej a úžitkovej plochy či energetická náročnosť. V skutočnosti si však neviete celkom dobre predstaviť, ako jednotlivé miestnosti budú vyzerať po dokončení. Netušíte, ako by ste ich mali zariadiť, aby ste v danom dome čo najlepšie využili ponúkaný priestor a cítili sa ako doma. 


Euroline ponúka ukážkové návrhy interiérov

Práve preto sa firma Euroline rozhodla ponúknuť záujemcom o vlastné bývanie novinku. Týka sa návrhov a zariaďovania interiérov ponúkaných projektov domov. Od roku 2022 už totiž bude každý nový dom, ktorý bude zaradený do produktového katalógu, obsahovať aj ukážkový návrh zariadenia interiéru.

K jednotlivým projektom tak budete mať k dispozícii okrem pôdorysu a externej vizualizácie projektu domu aj návrh riešenia interiéru. Ukážka návrhu interiéru vám pomôže predstaviť si, ako sa dajú jednotlivé miestnosti zariadiť a využívať. Podľa toho sa tiež budete môcť ľahšie a komplexnejšie rozhodnúť, ktorý projekt je pre vás ten pravý. 

Tip: Začíname s predajom katalógu rodinných domov EUROLINE na rok 2022

Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
29
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1220
Ponúkaných domov
35000
Realizovaných projektov