Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Záujem o bývanie v satelitných mestečkách alebo obciach neutícha

Záujem o bývanie v satelitných mestečkách alebo obciach neutícha

10.11.2020

Obrázok

Na Slovensku je v blízkosti väčších či menších miest mnoho atraktívnych lokalít s novopostavenými rodinnými domami, v ktorých si sen o vlastnom bývaní plní veľa mladých rodín. Výnimkou, samozrejme, nie sú ani satelitné obce na skok od Bratislavy.

Satelitné bývanie zažilo svoj najväčší boom pravdepodobne pred 10 až 15 rokmi, no bolo by veľkou chybou myslieť si, že dnes je v nejakom útlme. To určite nie, pretože rodinné domy sú v porovnaní s mestskými bytmi pre nezanedbateľnú časť populácie stále veľmi zaujímavou alternatívou bývania. Nielen, čo sa týka ceny, pretože tá môže byť pri spomenutých nehnuteľnostiach porovnateľná alebo v prípade bytov niekde v centrách miest často oveľa vyššia. V prospech bývania v lokalitách nachádzajúcich sa neďaleko veľkomesta prirodzene vypovedajú aj iné benefity. 

Satelitné mestečká a obce sa starajú o svojich obyvateľov 

Bývanie v rodinnom dome niekde na vidieku poskytne majiteľom pokojné zázemie na odpočinok a koníčky, mladým rodinám s deťmi zasa zdravé prostredie na voľnočasové aktivity a hry. To je ale iba jeden uhol pohľadu. Spomedzi viacerých plusov treba totiž vyzdvihnúť tiež fakt, že satelitné bývanie dokáže skĺbiť výhody vidieckeho i mestského bývania. V praxi to znamená, že vďaka malej vzdialenosti od mesta sa nemusíte vzdať obľúbenej spoločnosti priateľov, kultúry, návštevy divadla, kina, či reštaurácie a dopriať si môžete aj mnohé ďalšie civilizačné vymoženosti, na ktoré ste boli v podstate zvyknutí doteraz.

Problémom, prirodzene, nemusí byť dochádzanie do zamestnania a obavy si spravidla netreba robiť ani s občianskym vybavením satelitného mestečka či obce. Inak povedané, miestne samosprávy pre svojich pôvodných i „nových“ obyvateľov budujú zdravotné strediská, materské škôlky, základné školy atď.  Ak teda možno aj vy túžite po modernom rodinnom dome na vidieku a zároveň nechcete stratiť kontakt s Bratislavou, dávame vám do pozornosti ponuku rodinných domov EUROLINE v Dunajskej Lužnej.

Domy EUROLINE oslovia prvotriednou kvalitou i dostupnosťou

Rodinné domy v Dunajskej Lužnej, nachádzajúce sa iba 3 minúty od diaľničného zjazdu, ponúkajú patričný komfort bývania i perfektnú dostupnosť do Bratislavy. Každý, kto prišiel do kontaktu s rodinnými domami EUROLINE vie, že tieto nehnuteľnosti sa vyznačujú ako precíznou realizáciou samotnej stavby, tak aj prvotriednymi materiálmi. Inak to nie je ani tentoraz. 

Aby však neostalo iba pri slovách, rodinné domy sú postavené z tehly Wienerberger, strechu pokrýva pálená škridla Tondach. Na domoch sú použité kvalitné hliníkové okná i vchodové dvere, počítať môžete s progresívnym kúrením a ohrevom TUV v kombinácii so slnečnými kolektormi, oprieť sa však môžete aj o služby murovaného krbu na drevo. Na domoch poteší predpríprava na klimatizáciu, predpríprava na zabezpečovací systém a internet sieťovými LAN káblami. Samozrejmosťou je pripojenie na všetky inžinierske siete (voda, kanalizácia, elektrina, plyn). Čo sa týka dispozičného riešenia nehnuteľností, rodinné domy EUROLINE optimálnym spôsobom spájajú prevádzkové zázemie domu s veľkorysými obytnými priestormi, čím posúvajú úroveň bývania o level vyššie. 

Tip: Hľadáte zdravé, ekologické a komfortné bývanie? Tehlový dom je odpoveďou na všetky požiadavky.

Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
28
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1200
Ponúkaných domov
34000
Realizovaných projektov