Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Novinky

Získajte 30 % zľavu na projekt domu na mieru. Akcia trvá len do konca septembra

Získajte 30 % zľavu na projekt domu na mieru. Akcia trvá len do konca septembra

13.09.2022

Obrázok

Individuálne projekty sú ideálne pre ľudí, ktorým nevyhovuje žiadny z našich projektov. Teraz v septembri môžete mať takýto projekt s až 30 % zľavou.

Domy na mieru verzus katalógové projekty 

Katalógové projekty síce charakterizuje výrazne nižšia cena, ale je to na úkor vašich vlastných predstáv a požiadaviek. Navyše, predpokladom pre výber katalógového projektu je rovinatý pozemok určitého tvaru, ako aj jasná predstava o umiestnení domu, jeho vzhľade a tiež o dispozičnom riešení. Na druhej strane je nespornou výhodou rýchlosť, s akou daný projekt získate.

Oproti tomu si individuálne projekty vyžadujú oveľa viac času. Takisto treba vziať do úvahy aj finančnú náročnosť. Cena individuálneho projektu totiž závisí od rozpočtových nákladov, v dôsledku čoho môže byť niekoľkokrát vyššia ako cena typového katalógového projektu domu.

Nechajte si navrhnúť dom podľa svojich požiadaviek

Hlavným dôvodom, prečo sa ľudia rozhodnú pre vypracovanie individuálneho projektu, je skutočnosť, že katalógové projekty nevyhovujú ich požiadavkám. Preto sú projekty domov na mieru vypracovávané v úzkej spolupráci s objednávateľom. Zároveň sa prihliada na celkovú náročnosť spracovania takéhoto projektu a jeho trvanie. 

Samotný proces sa skladá z 2 štádií, a to vypracovania projektovej štúdie a vypracovania projektu stavby. Keďže ide o zložitý postup, jeho trvanie môže dosahovať od 3 – 6 mesiacov. Dĺžka tiež závisí od spolupráce s investorom, ako aj od momentálnych projekčných kapacít v spoločnosti. Vzhľadom na celkovú náročnosť spracovania individuálneho projektu preto odporúčame dohodnúť si osobné stretnutie s projekciou našej spoločnosti na e-mailovej adrese: projekt@eurolineslovakia.sk.

Ušetrite 30 % z ceny individuálneho projektu domu 

Rozhodnutie pre vypracovanie projektu domu na mieru určite nepatrí k tým najlacnejším. Preto vám Euroline ponúka dostupnejšiu možnosť splniť si sen o bývaní podľa svojich predstáv. Až do konca mesiaca september môžete využiť príležitosť získať individuálny projekt domu so zľavou 30 % a ušetrené peniaze investovať do realizácie vášho nového bývania.

Tip: Porovnávame katalógový dom a projekt na mieru. Spoznajte ich výhody a nevýhody


Vyberáme pre vás

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
28
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1200
Ponúkaných domov
34000
Realizovaných projektov