Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Kompetencie a kvalita

Kompetencie a kvalita

Viac ako 25 rokov skúseností

              Viac ako 25 rokov skúseností

Euroline Slovakia viac ako 25 rokov najväčší dodávateľ projektov rodinných domov na Slovensku a jeden z popredných v Českej Republike.

Za toto obdobie sme uspokojili viac ako 32000 zákazníkov, ktorí už dnes bývajú, alebo ešte stavajú rodinný dom z našej produkcie. Vďaka vlastnému projekčnému tímu môžeme ponúknuť veľmi priaznivé ceny pre našich zákazníkov, zachovať vysoký štandard nášho projektu a vďaka digitálnemu reproštúdiu dodať typovú projektovú dokumentáciu rodinného domu prakticky na počkanie. Dlhoročné skúsenosti s projektami rodinných domov a mohutná spätná väzba z realizovanej výstavby sa podpísali na neustálom skvalitňovaní našej práce, čím sme v roku 2010 získali ako prvá slovenská a česká firma v našom obore CERTIFIKÁT KVALITY podľa EN-ISO 9001:2008. Naše znalosti a odborné kompetencie sme zúročili a ako prvá firma sme ponúkli na trh aktívny dom AKTIV 2020, ktorý viac energie vyrobí ako spotrebuje. Tento náš aktívny dom získal ocenenie od časopisu „Dům a zahrada“ - cenu TOP DŮM 2012. Naša spoločnosť disponuje vlastným tímom vysokokvalifikovaných stavebných inžinierov, ktorí majú oprávnenia na všetky stavebné odborné činnosti podľa zákona SNR č.138/1992 Zz. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch.


STAVEBNÉ KONŠTRUKCIE


KOMPLEXNÉ ARCHITEKTONICKÉ A INŽINIERSKE SLUŽBY


STATIKA STAVIEB - POZEMNÉ STAVBYTEPELNÁ OCHRANA STAV. KONŠTRUKCIÍ

TEPELNÁ OCHRANA STAV. KONŠTRUKCIÍ

STAVBYVEDÚCI


Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
29
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1220
Ponúkaných domov
35000
Realizovaných projektov