Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Tehlový dom Euroline

Tehlový dom Euroline

Tehlový dom Euroline

              Tehlový dom Euroline

Uvedomujeme si, že zakúpenie projektovej dokumentácie rodinného domu je len začiatok zložitého procesu výstavby vysnívaného domova. Hneď potom nasleduje ťažké rozhodovanie – aký materiál kúpiť a ktorej stavebnej firme dôverovať? 

Premýšľali sme, ako našim klientom pomôcť túto dilemu vyriešiť tak, aby zbytočne nestrácali čas a aby sa realizácia bývania nestala ich nočnou morou. Výsledkom je spolupráca s firmou Wienerberger, dlhoročným lídrom na slovenskom trhu so stavebnými materiálmi. Prinášame Vám unikátnu ponuku na nákup prírodných stavebných materiálov za veľmi výhodných podmienok. V prípade záujmu ponúkame aj výstavbu Tehlového domu Euroline v rámci celého Slovenska. Okrem špeciálnych cien stavebných materiálov vám tak bude k dispozícii aj profesionálny tím skúsených špecialistov. Po dokončení výstavby získate medzinárodný certifikát kvality

Zaujal vás Tehlový dom Euroline? Detailné informácie o projekte si prečítajte na stránke www.tehlovydomeuroline.sk. Stiahnite si aj leták, v ktorom nájdete prehľadné informácie o materiáloch a všetky benefity, ktoré spolu s projektom získate. 

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
27
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1176
Ponúkaných domov
34000
Realizovaných projektov