Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Najväčší dodávateľ projektov rodinných domov

Najväčší dodávateľ projektov rodinných domov

34 000 predaných projektov

              34 000 predaných projektov

Spoločnosť EUROLINE SLOVAKIA s.r.o. vznikla v roku 1995. Počas rokov 1996 a 1997 sa vypracovala na najväčšieho dodávateľa projektov rodinných domov na Slovensku. V súčasnej dobe má naša spoločnosť 25 regionálnych predajcov s plošným pokrytím celej Slovenskej republiky a 50 predajcov pre Českú republiku. V roku 1998 založila svoju dcérsku spoločnosť EUROLINE v ČR, ktorá ihneď zaujala popredné miesto v predaji projektov rodinných domov v Českej republike.

Taktiež ponúkame aj výstavbu domov na kľúč v Bratislave a okolí.

Dňa 18.1.2011 vydala celosvetová certifikačná autorita TÜV NORD CERT GmbH spoločnosti EUROLINE Slovakia s.r.o., ako prvej firme s podobným zameraním v SR a ČR, certifikát kvality podľa EN ISO 9001:2008.

Spoločnosť EUROLINE SLOVAKIA spol. s r.o., ako najväčší dodávateľ projektov rodinných domovna Slovensku a jeden z popredných v Českej republike, Vám prináša nový Katalóg 1176 projektových riešení, ktorý slúži na výber projektu rodinného domu. Na základe vašich pripomienok sme vám do ďalšieho roku pripravili 15 nových projektov, spolu s predchádzajúcimi projektami až 588 rodinných domov. V spolupráci s našimi partnermi vám vieme ponúknuť aj atraktívne stavebné pozemky.

 O kvalite našich projektov sa už mohli presvedčiť tisíce spokojných zákazníkov, ktorí si stavajú, alebo už bývajú v rodinnom dome postavenom podľa nášho projektu. Naše rodinné domy sú navrhnuté podľa posledných európskych trendov z oblasti architektúry, ergonomie, stavebnej fyziky a spĺňajú všetky požadované normy. Rodinné domy EUROLINE sú navrhnuté z tradičných murovacích materiálov, ktoré najlepšie spĺňajú predstavy nášho stavebníka a sú dostupné na celom území republiky. Najväčšou výhodou katalógových projektov oproti individuálnym projektom je ich veľmi výhodná cena a v neposlednom rade skoro okamžitá dodávka. A aj v tomto roku chce Firma Euroline Slovakia prezentovať tieto tri slová:

 • solídnosť
 • kvalita
 • rýchlosť 

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
29
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1220
Ponúkaných domov
35000
Realizovaných projektov