Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Rodinné domy EUROLINE - Projekty domov, bungalovy

Zistiť viac

Chcete si pozrieťnáš katalóg?

Získať
catalog

100+1 RÁD AKO POSTAVIŤ RODINNÝ DOM

Zadajte vašu e-mailovú adresu a získajte praktickú príručku o stavaní a prístup k zaujímavým inšpiráciam a novinkám.

Rodinné domy

Rodinné domy Euroline

Naše služby

Rodinné domy Euroline

Predstavy o vlastnom bývaní sa môžu diametrálne líšiť, no určite nám dáte za pravdu, že každý z nás chce pre svoju rodinu zdravé, kvalitné, bezpečné a moderné bývanie. Tehlové rodinné domy EUROLINE sú ideálnou odpoveďou na všetky spomenuté požiadavky.

Zdravé a moderné bývanie

Rodinné domy z tehál spolu s primeranou vrstvou vnútornej omietky prirodzeným spôsobom zabezpečujú optimálnu vlhkosť vzduchu v interiéri domu, čím vytvárajú základné predpoklady pre zdravé a komfortné bývanie. Nuž a pri tehlovom rodinnom dome na tom nebudete zle ani čo sa týka aktuálnych trendov. K dispozícii máte stovky hotových projektov, ktorým nechýba štýl, elegancia, či originalita a katalóg rodinných domov sa neustále rozširuje.

Katalóg rodinných domov vyhovie skutočne každému

Z ponuky katalógových domov si vyberie jednoducho každý. K dispozícii sú obľúbené klasické bungalovy i bungalovy S (SMARTLINE), ktoré sa pýšia nízkymi nákladmi na výstavbu aj bývanie. Pozornosť si však rozhodne zaslúžia aj nádherné priestranné vily, ekologické rodinné domy z typovej kategórie EKOLINE, ktoré majú obytné miestnosti spravidla orientované na jednu svetovú stranu, či moderné rodinné domy s minimálnymi nárokmi na energie z typovej kategórie AKTIV.

Možnosti tým ani zďaleka nekončia. Spomenúť musíme dvojpodlažné rodinné domy OPTIMAL s plnohodnotnou výškou poschodia, či domy z typovej kategórie TRIAL. Ak vám však srdce piští za menším kompaktným domom žiadny problém. Práve pre vás bude ako stvorený rodinný dom PRAKTIK.

Bokom neostáva ani energetická hospodárnosť budov

Energetická hospodárnosť budov je už pomerne dlho frekventovanou témou, ktorá neostáva iba v rovine teoretizovania. Práve naopak. Plnenie požiadaviek na energetickú hospodárnosť budov kontrolujú príslušné stavebné úrady hneď dvakrát.

Prvý raz v rámci konania o vydaní stavebného povolenia, kedy predkladáte projektové energetické hodnotenie a druhýkrát pri kolaudácii. Vtedy zaujíma kolaudačnú komisiu energetický certifikát. Nemusíte sa však obávať. Nízkoenergetické domy, pasívne domy alebo aktívne domy pri dodržaní projektovej dokumentácie bez problémov získavajú energetický certifikát s najvyšším hodnotením A0.

Ploché strechy sú čoraz väčším lákadlom pre majiteľov rodinných domov

Katalóg rodinných domov samozrejme nemôže nechať bez povšimnutia ani rodinné domy s plochou strechou. Moderné rodinné domy s plochou strechou a veľkými presklenými plochami majú najväčšie zastúpenie v typovej kategórii s označením VILA, no nájdete ich napríklad aj v kategórii TRIAL alebo LINIA. Nuž a napokon dáme ešte priestor odolným domom.

Odolné rodinné domy sú perfektnou voľbou nielen do rizikových regiónov

Odolné domy s konštrukčnými opatreniami a s posilnenou protipožiarnou ochranou dokážu dlhšie odolávať požiaru a poradia si aj s búrlivým vetrom, so zvýšenou záťažou pri bohatej snehovej nádielke, a dokonca aj so 7° zemetrasením podľa 12-stupňovej stupnice MSK-64. Zmenou projektu na odolný dom sa pritom zvýšia rozpočtové náklady iba približne o 4 až 10%.

Mapa realizovaných projektov

Mapa realizovaných projektovZobraziť mapu

Výber podľa lokality

Výber podľa domu

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
29
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1220
Ponúkaných domov
35000
Realizovaných projektov