Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Bungalovy patria k najpopulárnejším domom

Bungalovy patria k najpopulárnejším domom

Rodinný dom je veľmi často verným obrazom svojho majiteľa. Kým niekto uprednostňuje tradičné rodinné domy, iný vyžaduje niečo modernejšie. Všetko je iba otázkou osobného vkusu. Projekty bungalovov z tehál však v plnej miere vyhovujú praktickým i estetickým kritériám.

              Rodinný dom je veľmi často verným obrazom svojho majiteľa. Kým niekto uprednostňuje tradičné rodinné domy, iný vyžaduje niečo modernejšie. Všetko je iba otázkou osobného vkusu. Projekty bungalovov z tehál však v plnej miere vyhovujú praktickým i estetickým kritériám.

V jednoduchosti je krása

Bungalovy vychádzajú z pomerne jednoduchej rovnice. Rovinatý pozemok a požiadavka budúcich majiteľov na jednopodlažnú stavbu s pravidelným pôdorysom, ktorá bude vynikať funkčnou vnútornou dispozíciou. Výsledok poznáte. Štýlové bungalovy s jasnou koncepciou, ktoré sa už akosi prirodzene etablovali na našom trhu a v súčasnosti sa tešia obrovskej popularite. Sami ste si možno všimli, že aj vo vašom okolí ich za posledné roky pribudlo viacero.

Moderná, ale rozhodne nie chladná architektúra

Toto tvrdenie platí do písmena a do bodky nielen čo sa týka vzhľadu alebo dispozičného riešenia bungalovov, ale v prenesenom význame aj ich tepelno-technických vlastností. Katalógové projekty rodinných domov ponúkajú stovky bungalovov, ktoré disponujú nadštandardnými tepelno-technickými vlastnosťami.

Energetický certifikát s hodnotením A1 alebo A0 nie je pri bungalovoch EUROLINE už ničím „výnimočným“. Rodinné domy a bungalovy so zaradením do energetickej triedy A0 sa však predsa len dostávajú do pozornosti čoraz viac. Dôvod je prozaický. Všetko má na svedomí sprísňujúca sa národná, alebo presnejšie povedané európska legislatíva, ktorá posunula nároky na energetickú hospodárnosť budov od 1. januára 2021 zasa o niečo vyššie. 

Od tohto termínu sa budú musieť všetky novostavby, teda aj bungalovy vysporiadať s požiadavkou na takmer nulovú spotrebu energie A0. Trendom do budúcnosti tak budú nielen nízkoenergetické domy alebo pasívne domy, ale aj aktívne domy, ktoré viac energie vyrobia, ako spotrebujú. 

Atraktívne pre seniorov, pre menšie rodiny i bezdetné páry 

Katalógové projekty bungalovov sú perfektnou voľbou pre menšie rodiny s malými deťmi, pre seniorov, bezdetné páry alebo osoby so zníženými pohybovými schopnosťami. Výhod je samozrejme viac (napr. viaceré miestnosti majú priamy kontakt s exteriérom, pri vhodnom rozložení nosných prvkov nie je nutná stropná konštrukcia atď.), no všetky spomenuté skupiny ľudí ocenia bezbariérovosť bungalovov, resp. absenciu schodov.

Tento benefit naberá na osobitnom význame aj pri pohľade do budúcnosti. Roky pribúdajú každému z nás a určite raz oceníme, keď nám schody nebudú komplikovať život. No a na tomto mieste sa žiada spomenúť ešte jeden podstatný fakt. Na rozdiel od poschodového rodinného domu, pri bungalove nebudete musieť po odchode dospelých detí riešiť, čo robiť s prázdnym domom.

Vyberte si bungalov vašich snov

Katalóg rodinných domov EUROLINE ponúka rodinné domy s rôznym dispozičným riešením a veľkosťou. V ponuke samozrejme nemôžu chýbať viacpodlažné rodinné domy, rovnako ako moderné bungalovy. Aby však neostalo iba pri slovách najlepšie bude, keď si prezriete všetky naše bungalovy. Nezabudnite však ani na možnosť pozrieť si katalóg domov v mobile

Prečo projekt
od nás?

1
Jednotka
na trhu
29
Rokov na trhu
29
Ocenených projektov
1220
Ponúkaných domov
35000
Realizovaných projektov